Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használt valaki mostanában...

Használt valaki mostanában Maria Romed kazettás terhességi tesztet? Vélemény, tapasztalat róla?

Figyelt kérdés
A nemvárt mensi 3. napján délutáni pisiből a Maria Romed kazettás teszt egyértelmű erős pozitív,rá 2 napra reggeli első vizeletből ismét erős pozitív tesztem lett.(Olvastam róla.hogy pár éve ez a teszt nem igazán volt pár embernek "megfelelő,hamis eredményt adott" ,de az évek során sokat javult a minősége.) Mit gondoltok erről a tesztről?
2014. ápr. 10. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron használtam, negatív lett, és nem voltam terhes. Ha erős pozi, akkor szerintem nem hazudik, de ha nem hiszel neki, vegyél más fajtát is.

Amúgy ez a sokat javult a minősége szerintem duma, sok kérdésnél olvasom ezt a választ ugyanabban a megfogalmazásban, tuti ki van adva valakinek feladatként, hogy terjessze, hogy már jobb ez a teszt :D

Ennek ellenére tényleg úgy gondolom, hogy ha erős pozi 2x is, akkor igazat mond.

2014. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy ismerősöm is csinált egy ilyen tesztet, 2 hetet késett a mensije ,csinált egy ilyen tesztet és neki negatív lett,ha terhes lenne ki kellene mutatnia.Nem csinálok több tesztet,hétfőn megyek orvoshoz majd ott kiderül. :) Csak kíváncsi voltam.
2014. ápr. 10. 20:00
 3/8 anonim ***** válasza:
2 éve pozitívat mutatott, a kisfiam a szomszéd szobában alszik :)
2014. ápr. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valós negatív lett amikor nem voltam babás, mégcsak száradási csík sem volt rajta! Megbízható!:) gratulálok!
2014. ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. ápr. 11. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Teljesen megbízható a teszt,az ismerősöm aki csinált negatív lett neki,rá pár napra megjött a mensije. Én ma voltam a dokinál és igen megerősítette,hogy babát várok :)
2014. ápr. 14. 21:16
 7/8 anonim ***** válasza:

De jó, gratulálok, vigyázz magatokra :)

első

2014. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Vigyázok Magunkra amennyire csak lehet . :) Van köztetek kismama??
2014. ápr. 15. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!