Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. DPO-n fehér folyásban...

11. DPO-n fehér folyásban némi vér beágyazódást vagy megjövő vérzést jelezhet?

Figyelt kérdés

12-13. ciklusnapon volt ovum (teszteltem, így biztos). A 12.napon volt a legerősebb a csík, előbb megjelent, mint a kontrollcsík, a 13.napon viszont már halvány volt.

12. nap reggel és 13. nap délután voltunk együtt (meg a 14. este is, de az már szerintem késő lehetett). Tehát valószínűleg jókor voltunk együtt.


Ma vagyok a 11. DPO-n és bőséges fehér folyásba némi vér jelentkezett, de egyenlőre csak a wcpapíron vettem észre.

Szerintetek ez beágyazódás, vagy meg fog jönni?

Ha utóbbi, akkor a 11 napos luteális fázis nem túl kevés?

Tesztet úgy érzem, még nincs értelme csinálnom, majd csak vasárnap-hétfőre nem várnám.


Már 2 éve próbálkozunk, több mint 1 éve diagnosztizáltak IR-t, tartom a 3-as kezelést.

Ja még annyi, hogy márciusban-áprilisban volt két clostys hónapom, akkor írt fel a doki utrogestant, meg duphastont is, amiből még maradt, lenne értelme beszednem anélkül, hogy a doki mondaná?



2014. júl. 28. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Hàt,èn biztosan csinàlnèk egy tesztet.
2014. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!