Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódást gátolhatja-e a...

Estrella84 kérdése:

A beágyazódást gátolhatja-e a kocogó futás? Minden héten 1x futni szoktam, annyit amennyi jól esik. Tehát a szervezetem már megedződött, de aggódom, hogy gátolja a beágyazódást. Sztek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 17. 13:20
 1/10 anonim ***** válasza:
nem!
2014. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem gatolja nyugi.
2014. júl. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem gátolja, ne aggódj, én heti 3-szor kocogtam, mindig amennyi jól esett, de nem lett semmi baj :) mondjuk abbahagytam, mikor pozit teszteltem
2014. júl. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy irtatok. Ma vagyok a 6.dpo-n és szépen alakul a hőm, ezért is érdekelt, hogy nem ártok-e ha sikerült. Mikor lenne érdemes leghamarabb tesztelnem sztetek? Csak azért mert e hónapban elkezdtem szedni a barátcserje kapszulát és azt ugye nem szabad állapotosan tovább szedni.
2014. júl. 17. 17:07
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor most ne szedd a kapszulát amig nem tudod, sikerült-e vagy sem. Nehogy árts vele. Na szóval, nekem június 16-án jött volna meg elvileg, de 11-én pozit teszteltem :) Ésszerű, hogy sokan nem ajánlják. Én is mindig azt tanácsoltam itt a hsz-eimben addig, hogy ne teszteljen senki a nem várt előtt....viszont most szerencsém volt :) Drukkolok, hogy Nektek is sikerüljön :)

Ja, de hülye vagyok,azt nem írtam, hogy nekem 30-án volt a pém, tehát 11dpo

2014. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, valóban célszerű lenne most nem szednem a kapszulát, nem szeretnék ártani vele. Nekem 11-én volt meg az ovum, szépen megvolt a hőleesés majd felment másnap, viszont 16-án ismét lement pár tizedet majd 17-én felment és fenn is van. Csak 2-3 napja enyhén szédülök, de biztosan a melegtől van. Kedves utolsó mióta próbálkoztatok, első baba? Gratulálok :)
2014. júl. 18. 06:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy a sarkadra ne ugrálj, az esetlegesen akadályozhatja a beágyazódást. Ha minden héten futsz már jó ideje, akkor nyugodtan futhatsz továbbra is, csak hirtelen ne terheld meg a szervezetedet jobban.
2014. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, én Kangoo-ra jártam míg meg nem tudtam, hogy babát várok.
2014. júl. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ma tornáztam, de nem erőltettem meg magam :) . Nektek hányadik dpon lett pozi a teszt?
2014. júl. 19. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztosan nem.

Én kangooztam,ami nagyon intenzív ugrálás,és még is 17 hetes terhes vagyok. :)Viszont 6 hetesen abbahagytam mert a babának nagyon nem tett volna jót... és spinningezek.

2014. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!