Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki így? Mi lett...

H.Orsolya kérdése:

Volt már valaki így? Mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Szóval eljutottam ma orvoshoz. A lényeg: jún. 26.án volt utoljára menstruációm. Próbálkozunk a babával. Már 5 napja késik a mensi. Csináltam a második napon tesztet, ami negatív lett a következőt holnap akartam. De folyamatosan fáj a hasam kb3 napja. Gondoltam biztos baj van. Nagy nehezen sikerült ma bejutnom magánrendelésre. A doki megvizsgált uh-n nem mutatott semmit. Nem látott petezsákot. Mikor megvizsgált azt mondta, hogy a méhem meg van puhulva, esély van a babára. A méhszájam színe is erre utal. De ha a mensimet nézzük akkor már 5 hetesnek kéne lennem és akkor már látszik a petezsák. Vagy hogy van ez. Két hét múlva kell visszamennem. Lehet baba még? Más járt már így? Vagy a doki csak megakart nyugtatni?

Köszönöm a válaszokat.



2014. júl. 28. 20:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lehet később volt ovud,mint nekem is.

24. ciklusnapon volt ovum és az uh engem igazol,mert először 8 héten volt megitélhető a vitalitás és méretei szerint 6 és fél hetesnek felelt meg.

Drukkolok neked!

2014. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mikor nekem elmaradt a mensim és teszteltem, nekem is negatív lett,aztán egy hét múlva megint csináltam, az már pozitív lett. Újabb hét múlva doki első vizsgálat, akkor voltam 5 hetes. Ha neked júni 26-án volt meg, akkor a peteérésed kb 2 héttel utána van,tehát még nem lehetsz most 5 hetes és elvileg lehetséges hogy terhes vagy de még nem mutatja a teszt és a doki sem látja. Oké, hogy aztán másképp számolják majd,mert nem az ovutól,hanem az utolsó menzesztől,de ha a valós korát nézem akkor még elvileg lehet baba is aki még nem látszik. De sajnos a felpuhult méh azt is jelezheti hogy mindjárt menstruálsz..Ilyenkor még a doki is csak találgat.
2014. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit félek mi lesz. :(
2014. júl. 28. 21:05
 4/16 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Drukkolok én is neked! Mióta próbálkoztok?
2014. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Még csak most kezdtük, nem is ez a baj, mert tudom, hogy nem sikerülhet elsőre mindenkinek. Nem is számítottam rá hogy már késni fog. Csak a bizonytalanságot nem bírom.Mert ha megjött volna akkor legalább tudtam volna, hogy minden oké, és próbálkoztunk volna nyugodtan tovább. Köszönöm a drukkot.
2014. júl. 29. 09:39
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálam az 5. hét környékén nem láttak semmit, pedig mondtam nekik, hogy tudom, hogy terhes vagyok...visszamentem két hét múlva, és tényleg ott volt bent a baba

Csinálj tesztet...az talán megnyugtat:)

2014. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
na mi lett az eredmény? :)
2014. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszod és gratulálok a babához. A további vizsgálatokon látszott lemaradás? Vagy később született a kiírthoz képest?

Nagyon félek tesztelni, mert ha negatív akkor lehet, hogy valami baj van. De lehet, hogy pénteken tesztelek, vagy jövő héten. Istenem nagyon félek. Még sose volt ilyen. A kisfiamnál éreztem, hogy terhes vagyok, bár nem sokáig, de most semmi ilyesmi nincs.

2014. júl. 30. 19:39
 9/16 A kérdező kommentje:
De ha lesz merszem tesztelni megírom mi lett, Köszönöm, hogy érdeklődsz. Meg 11.-én megyek dokihoz.
2014. júl. 30. 19:40
 10/16 anonim válasza:
En a tesztekben mar nem hiszek...a noverem ket honapos terhes volt, nem mutatta ki neki ket teszt sem, aztan az utpltrahangon kiderult, hogy harmasikreket var. :-)
2014. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!