Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után ilyen teszt....

Menstruáció után ilyen teszt. Mire véljem? Lehet hogy kismama vagyok? De akkor a vérzés miért volt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 06:30
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2014. júl. 29. 06:31
 2/28 anonim ***** válasza:
Ez egy eleg egyertelmu pozitiv teszt. Rendes verzesed volt? Masok jartak mar igy h vereztek es megis terhesek voltak. Szerintem menj el orvoshoz de elotte meg osmeteld meg a tesztet.
2014. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a gyors válaszod. Ma is ilyen lett. Csináltam ma is. Akkor valószínűleg kismama vagyok. Január óta vártam erre. Ebbe a hónapban eszembe sem jutott volna. De volt itthon teszt igy megcsináltam. Eléggé megdöbbentem.
2014. júl. 29. 06:41
 4/28 anonim ***** válasza:
Lehet hogy terhes vagy, de a vérzés semmiképp nem jó szerintem. Lehet hogy méhen kívüli, az is lehet hogy még hcg van a szervezetedben, de a menzesszel kiürült a baba, vagy egész egyszerűen vannak olyanok akiknek megjön terhesen is. Mindenképp menj el orvoshoz hogy kiderüljön, mert ha normális vérzésed volt és mégis pozitív a teszt nehogy gond legyen. Pár naponta ismételd meg a tesztet és ha erősödik akkor terhes vagy. De ha véletlen valamelyik oldalán a hasad elkezd szúrni erősen, vagy feszíteni vagy görcsölni akkor menj dokihoz mert nehogy méhen kívüli terhesség legyen!
2014. júl. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon Köszönöm a tanácsot! Én is tartok tőle hogy nehogy baj legyen. 2 napig volt meg. Első nap rendesen. Második nap már alig.
2014. júl. 29. 06:48
 6/28 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj el orvoshoz, mert ez pozitív teszt. Meg kell néznie méhen belül van-e, bár valószínűleg még nem fogja látni. Vérvételekből kiderülhet hogyan alakul a HCG szint és az sokat elárul a terhességről. Drukkolok hogy minden rendben legyen! Majd írj mit mondott az orvos!
2014. júl. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Ez pozi...

Drukkolok, hogy minden jól alakuljon!

Írhatnál doki után...

2014. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp fogok irni.
2014. júl. 29. 07:55
 9/28 anonim ***** válasza:

Szia!

A vérzést az alacsony progeszteron okozta nekem a terhesség legelején, kaptam rá pótlást és onnantól rendben voltam. Szóval nem biztos, hogy baj van, de ahogy a többiek is írták, mindenképp orvoshoz kell menni és majd ő megmondja. Drukkolok.

2014. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
drukkolok.
2014. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!