Már reménytelen?

Figyelt kérdés
A nemvárt utáni 2-ik napon negatív teszt teljesen reménytelen? Annyira elszomorodtam, mert ez már a sokadik negatív tesztem. :(

2014. júl. 29. 14:23
 1/5 Bella169 ***** válasza:
Szia. Nem reménytelen. Valakinek lassabban emelkedik a hcg szintje arra a pontra amit a teszt már kimutat. Ha nem jön meg tesztelj egy hét múlva újra, vagy ha nem bírod addig, kérd meg az orvosod hogy utaljon be vérvételre. Vérből előbb és biztosabban ki tudják mutatni, mint hogy a pisilős teszt pozitív lenne. Szurkolok neked. :)
2014. júl. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást! Beutalót a házi orvosomtól lehet kérni vagy nőgyógyásztól?
2014. júl. 29. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Abszolút nem reménytelen! Lehet, hogy később volt peteérésed. Amíg nem jön meg,van remény. Különben is, van, akinek sokkal lassabban emelkedik a hcg szintje, és nem várt után még jó pár nap kell, hogy a teszt ki tudja mutatni. Ne add fel, én drukkolok neked! :)
2014. júl. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bella169 ***** válasza:
Beutalót lehet kérni háziorvostól is. Ha nem akar adni, akkor meg kérj a nőgyógyásztól.
2014. júl. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindkettőtöknek! :)
2014. júl. 29. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!