Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teljesen reménytelen a görbém?...

Teljesen reménytelen a görbém? Ebből már nem lesz baba?

Figyelt kérdés

[link]



:( ?


2013. okt. 1. 06:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát le is esett a hőd meg elkezdtél már kicsit vérezni is, szóval szerintem most nem jött össze. :-( Remélem, októberben sikeretek lesz. Drukkolok!:-)
2013. okt. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként sem egyértelmű a hőd emelkedése az alaphődéhez képest. Ha több hónapig nem sikerül így a baba, hormonális kivizsgálást javaslok.


Természetesen szívből kívánom, hogy legközelebb sikerüljön!

2013. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ebből már nem szerintem. :( Pedig beleélted magad. :( Sajnálom.

(velem beszélgettél egy másik kérdésednél)

2013. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Minden kivizsgálás megvolt,rendben minden .

Igen nagyon beleéltem magam , most egy jó ideig asszem nem fogom figyelgetni ennyire a dolgokat .

Most megpróbálom bevenni a leszarom tablettát. :)

2013. okt. 1. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó helyre húzta a pét sem. Én 15-re raknám inkább és rá 14 napra el is kezdtél pecsételni. Szerintem 15.-én volt peteérés és időben meg is jön úgy néz ki. :( Sajnálom! Majd legközelebb! Én is keresem azt a tablettát...;)
2013. okt. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!