Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti+tüszőrepesztő injekció...

Closti+tüszőrepesztő injekció mennyi időn belül segített?

Figyelt kérdés
Leírnátok,hogy mi volt az adag amit kaptatok és mi volt a folyamat menete?

2014. júl. 29. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem emlékszem, hogy a clostit hogy szedtem, de azt tudom, hogy este 7kor adtam be a szurit, és az első hónapom sikeres volt.
2014. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, hány szurit kaptál? mitől függ ki mennyit kap egyszerre?
2014. júl. 29. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

SZIA!

Én most kezdtem el a clostit 2*1 10 napig 13. nap uh akkor megnézi a doki mennyi tüszőm érik a gyógyszertől utána eldönti kell e tüszőrepesztő!! Hányadik clostis kúránál jársz?

2014. júl. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szia Timi, 10 napig szeded a clostit??????? atya ég, negyedik closti kúrám lesz, első tüszőrepesztő injekciós, 14. naptól megyek uh-ra
2014. júl. 30. 08:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem petevezeték átjárhatósági laparos vizsgálatom volt ahol kivették az egyik pvezetékemet mert gyulladt volt. A sárgatest kenetem is alacsony volt nagyon (bár a vérképem jó lett teljesen)lehet hogy ezért emelte meg az adagomat. Én is sokallom mert a betegtájékoztatóba is az van, hogy egy ciklus alatt adható maximális mennyiség 750mg én 1000mg szedek 1 ciklus alatt. csak reménykedem hogy Ő tudja jobban.
2014. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mikor kezdted el szedni? majd írj,hogy mi a helyzet :)
2014. júl. 30. 16:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem a mensim 1 napjától kell szedni. ez az első kurám, 7.-én lesz UH-m

Ennyi gyógyszertől lesz ám sok gyerek!!! :-) drukkolok neked

2014. júl. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szorítok neked is :)
2014. júl. 31. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!