Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki volt abban a helyzetben,...

Ki volt abban a helyzetben, hogy ET után nem jött meg, állandó mindjárt megjön érzés, teszt negatív, és a 3. heti uh-n kiderült, hogy mégis baba van? SOS

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Bar nem tudom hogy mi az az ET, de a mindjart megjon erzes az terhesseg. Ha UH szerint is az, akkor meg nincs kerdes. Gratula!
2010. jan. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ET= embrió transfer=Lombikbeültetés.;)

Úgyhogy ez nem egy normális ciklus.

2010. jan. 11. 09:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Uh-ra még csak ezután fogok menni, csak nagyon kíváncsi vagyok, hogy valaki járt-e már így, hogy mindjárt megjön érzés, teszt nega, és mégis mikor uh-ra ment, kiderült, hogy ott a baba.
2010. jan. 11. 09:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány napja volt a transzfer, és milyen állapotúak voltak az embriók?
2010. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ET+13-on vagyok, az embrik 5 naposak voltak, és fagyik.

Az előző stimus ciklusban napra pontosan megjött a menszeszem.

2010. jan. 11. 11:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez egy normális terhességhez képest ez a 18. dpo. Ekkor általában már pozitív a terhességi teszt, ha van baba, bár nem minden esetben.


Gondolom, szedsz Utrogestant vagy Duphastont, vagy valami más progeszteron-tartalmú gyógyszert. Lehet, hogy attól nem jön meg. De az is lehet, hogy csak túl lassan növekedik a HCG mennyisége benned, vagy nem elég érzékeny a teszted. Drukkolok neked, hogy összejöjjön a terhesség! Tiszta szívből.

2010. jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!