Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire különbözik a magzat...

Mennyire különbözik a magzat mozgása a bélmozgásoktól?

Figyelt kérdés

Április 12-16-ig volt az utolsó menzeszem. Voltam valamikor májusban nőgyógyásznál, pont azzal, hogy nagyon ritka a mensim, akkor azt mondta, várjuk meg a következőt, és utána a 13. napon menjek el, hogy megnézze, hogy van-e peteérésem. Na azóta is várom, hogy megjöjjön. Semmi. A tesztek negatívak.

Az utóbbi pár hétben figyeltem fel a hasamon belüli (bél?)mozgásokra.

Sosem voltam még terhes, nem tudom milyen az, amikor a baba mozgolódik. De, ha a teszt negatív, akkor ezek csak bélmozgások ugye?

Amúgy teljesen szabálytalan időközökben érzem, hol jobb oldalt, hol középen, hol megint másutt. Nem tudom semmihez hasonlítani.

Aki tapasztalt már bélmozgást, és magzat mozgást, leírná a különbséget?

Köszi!


2014. júl. 30. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A legjobb az lenne, ha elmennél dokihoz, ő megvizsgál és kiderül. Hiába írja itt körbe az ember, hogy milyen, nagyon hasonló. Ha baba mozgásokat érzel, akkor uh-on látszania kell. A teszt meg valakinek az életbe nem mutat pozitívat, mégis születik gyereke. Hallottam már ilyet egy 3 gyerekes anyukától, hogy egyiket se mutatta ki a teszt.
2014. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt azt hittem, különbséget tudok tenni köztük, de az elmúlt egy évben négyszer teszteltem, mert "magzatmozgásokat" éreztem. Szerintem simán össze lehet téveszteni. Menj el az orvoshoz.
2014. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért nem voltál eddig UH-on?
2014. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Idézem saját magamat: "Voltam valamikor májusban nőgyógyásznál, pont azzal, hogy nagyon ritka a mensim, akkor azt mondta, várjuk meg a következőt, és utána a 13. napon menjek el, hogy megnézze, hogy van-e peteérésem. Na azóta is várom, hogy megjöjjön. "
2014. aug. 2. 11:25
 5/5 deaktimea válasza:
Sziasztok nekem is van egy fura mozgas a hasamba bal felol lent a csipom meledt neha ki megy koldokig a mozgas eleg gyakori az elmult 3napban kezdodot.Most ert veget 1hete a ciklusom terhes nem vagyok a teszt negativ.Van gyerekem nem olyan erzes mint mikkor a baba mozog.Mi lehet ez????
2016. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!