Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Osszátok meg velem, hogy mit...

Osszátok meg velem, hogy mit érez a kismama a hasában a terhesség alatt. Szeretném ha körbeírnátok az érzéseket. Milyen érzés a magzat mozgása? Mihez hasonlíthatnátok ezt az érzést.

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Attó függ mennyi idős a pici. A kezdetekben csak finom pici remegés-rezgés a hasban, az idő haladtával egyre jobban és erősebben érzed a mozgásait. A nyolcadik hónapban olyan mintha valaki focizna a hasadban. :))
2014. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Engem abszolút bélmozgásra emlékeztetett, csak erősebb. Ha volt már olyan erősebb bélmozgásod, amit amúgy fájdalom nem kísért, akkor olyan lesz, csak egyértelműbb.
2014. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegyik más. 2 fiam van ők rugtak elég érezhetően már az elején is. Most várom a 3 dik babánkat. Ő kislány. Ő viszont olyan mint egy kis egér. Kaparászik. És ritkább az amikor rug. Most 25 hetes kismama vagyok.
2014. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gratulálok a kicsihez.:-)
2014. júl. 30. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!