Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsíkos a tesztem, vagy...

Szellemcsíkos a tesztem, vagy halványan pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 31. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ez tényleg nagyon bizonytalan... :/ Nem merném rávágni, hogy szellemcsík, de gyanús, hogy az. Ez nagyon bosszantó, tudom, de azt javaslom, hogy két nap múlva ismételj. Késik már? Ha esetleg nagyon bizonytalan vagy, akkor vegyél egy másfajta tesztet is, és azt is csináld meg. De csak akkor, ha már késik, különben megint csak újabb bizonytalanság.
2014. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna megjönnie, eddig szerencsére nem is jött. Majd holnap veszek másik tesztet, addig meg rágom a kefét. Reménykedem, hátha sikerült, bár semmi tünetem nincsen, illetve csak annyi furcsa, hogy a szokásos pms tünetek abszolút nincsenek.
2014. júl. 31. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok! :)
2014. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 H.Orsolya ***** válasza:

Én nem látok semmit, de drukkolok. Szerintem várj még a teszteléssel. Ha 5-7 napot késik, akkor is időben leszel. ( Persze ha kibírod várni) :) Drukkolok!

Majd azért írd meg az eredményt :)

2014. júl. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben clearblue t vennék, az biztosabban mutat :)
2014. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én látom amit te látsz, nagyon halvány pozitív de ott van, kirajzolóik és ugyan olyan vastag is mint a kontroll csík, ez pozitív lesz, két három nap múlva csinálj másik tesztet! (4 gyermekes anyuka)
2014. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta? (amúgy nekem pozinak tűnik)
2014. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!