Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan PCOS-es nők, akiknek...

Olyan PCOS-es nők, akiknek szinte nincs is menstruációjuk (max.3 havonta egyszer) : próbálta valaki az Inofolicot? Mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
3as kezelést mióta tartod?
2014. aug. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Offolok, bocsi, nem az Infolicot probaltam, hanem a pcos-t megszüntetni, es par honap alatt teljesen eltüntek a cisztaim. Heti 2x hastanc/aviva torna es etrendvaltassal, plusz kaptam Merckformint, 3 honapig szedtem 1000mg-ot naponta. Van, akinek tovabb is szednie kell vegig a terhesseg alatt, en abbahagytam, mikor kiderült, hogy mar nincsenek meg a cisztaim:)
2014. aug. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első:

Volt egy jó pár hónap, amikor szedtem a Metformint, tartottam a diétát viszonylag jól és sportoltam heti kétszer. Az eredmény: nulla. Gondoltam, hogy ha nem csinálom 100%-kal, akkor az eredmény sem lesz tökéletes, de azért valamit vártam volna. Legalább 2-3 havonta egy menzeszt, de semmi.


Jelenleg szedem a gyógyszert, a diétát amennyire tudom, tartom, viszont nem sportolok, de részben rajtam kívül álló ok miatt nem tudom most rendesen csinálni a dolgokat.


Egyébként nincs túlsúlyom, sőt. 161 centihez 45 kiló vagyok, a dokim szerint hízni kellene, mert iszonyat alacsony a testzsír%-om. De közben izmot is kellene építeni. Mondjuk még nem sikerült rájönnöm, hogy ez a kettő mégis hogy jön össze. Hogy építsek izmot úgy, hogy közben a testzsír%-om nőjön?


Nah mindegy. Nagyon el vagyok már keseredve, mert tényleg tök reménytelennel érzem a helyzetet.

2014. aug. 3. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!