Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbémet eddig?

Megnéznétek a görbémet eddig?

Figyelt kérdés

[link]

Nem tudom mit minek értelmezzek most. Július 16-át azért kértem, hogy ne vegye figyelembe, mert nagyon korán keltem, bár aludtam 6 órát. Szerintetek mi a barnázás a 17. napon? Van esély a babára? Peteérés volt? Hol? (Az eddigi diagrammjaim egyértelműek voltak, most a nyaralás miatti napirend-felborulás ennyire befolyásolta volna?) Amúgy kezelt pajzsmirigy alulműködésem van, és PCOSom.



2014. júl. 23. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15-16 cn megvolt az ovu...és 2 dpo-n vagy a barnázás attól volt....lehet holnap már behúzza a ciklus is....látom mindent szedsz amit kell....csak így tovább :)
2014. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:) Hát igen! Mindent próbál megtenni az ember! A Womens creamről akarom majd augusztusban megkérdezni a nőgyógyászomat, hogy az mennyiben változtatja meg a testhőt...vagy egyáltalán hatással van-e rá??? Fogalmam sincs. Mert ugye kenem napi egyszer a 15. ciklusnaptól a 30-ig. Remélem ez nem befolyásolja a hőgörbémet. Tudsz erről valamit?
2014. júl. 23. 10:03
 3/20 A kérdező kommentje:

[link]


Valóban behúzta, köszönöm szépen! Remélem sikerrel járunk, mindent megtettünk az ügy érdekében...:) Csak ez a PCOS zavar be sajnos, remélem találkoztak a kis "bogyók". :)

2014. júl. 24. 08:19
 4/20 anonim ***** válasza:
én utrogestant szedek és nekem nem kavar be a hőmbe, sőt ha nincs baba meg is jön mellette....a krém is progi...de mindenkinek másképp reagál a szervezet a progeszteronra
2014. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Kívánom, hogy sikerüljön ! :)
2014. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megírom a fejleményeket, aug. 5-e körül tesztelek...
2014. júl. 24. 13:21
 7/20 anonim ***** válasza:
várom :)
2014. júl. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

[link]


:)

12. dpo-n 10-es erősségű teszttel...

Félek azért, hogy nem marad meg, de kenem tovább a Womens creamet, egy kis progipótlás sosem árt. Gondolkozom hogy elmenjek most dokihoz? Érdemes? Szívhangot úgyis csak 6. hét után hallana...vagy a progipótlás miatt érdemes? Megnézik vérből, és ha nem elég akkor ír gyógyszert? Hogyan van ez? Érdemes felhívnom?

2014. aug. 1. 10:15
 9/20 anonim ***** válasza:
Gratulálok ez nagyon szép pozitív :) :) Szerintem az utro kellhet ezért hívd fel a dokit a metet nehogy abba hagyd :)
2014. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
küldd már át a görbédet mert már nem engedi megnyitni....jaj de jóóóóó örülök neked :)
2014. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!