Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltak a nemvárt előtt 2-3...

Voltak a nemvárt előtt 2-3 nappal mensiszerű görcseitek abban a hónapban, amikor teherbe estetek?

Figyelt kérdés

Nagyon reménykedem, hogy végre sikerült a baba, de holnaputánra nem várom, és tegnap este elkezdett görcsölgetni a hasam, mintha meg akarna jönni.

Van még esély, vagy készüljek fel lelkileg, hogy megint nem jött össze?



2014. aug. 1. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen nekem :) nagyon gorcsolt es bugyogott a hasam,mellem fajt es ugy szurt jobb oldalt,hogy azt hittem vakbelgyulladasom van...masnapra mindket oldalon ugy szurt.Vettem is egy tesztet es pozitiv volt nemvart elott egy nappal(penteken) pedig a szerdai teszt negativ volt totalisan!
2014. aug. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor remélem nekem is van remény!! Keddre nem várom! Ma negatív teszt! Mensi szerű görcsök! Remélem hétfőn pozi lesz!! :)
2014. aug. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom, már hétfőn-kedden volt mindjárt megjön érzésem, kedden kicsit barnáztam is, de azóta minden tünet elmúlt. Illetve annyi maradt, hogy félóránként pisilni kell mennem. Reménykedek, de vasárnapnál előbb nem tesztelek.
2014. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok, mint ti. Görcsölök, és mára nem várom. Tesztelni még nem mertem, ha holnap sem jön meg, akkor vasárnap teszttel kezdem a napot :) Szörnyű ez a várakozás...
2014. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


Itt vannak a tesztjeim,ugy,hogy szerdan meg negativ volt :)

2014. aug. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Drukkolok nektek csajok! :)

Én sajnos majdnem biztos vagyok benne, hogy nekem már megint nem sikerült. Már kezdem azt hinni, hogy valamit rosszul csinálunk a férjemmel. :D

2014. aug. 1. 11:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem mindig a menzesz ideje előtt egy héttel már jöttek a "mindjárt megjön tünetek",pattanások,kívánósság,melfeszülés,puffadt has,ez amióta menstruálok mindig így volt. Nekiláttunk a babaprojektnek,április 7.-én kellett volna megjönnie,és előtte egy héttel a szokottabbnál erősebben jelentkeztek a fent leírtak,el is keseredtem,hogy nem sikerült,aztán mikor már 3 napja késett,egész nap a munkába az járt a fejembe ,hogy szerintem terhes vagyok,aznap délután csináltam egy tesztet és igen,pozitiv lett. :) Még van remény ne add fel,ez lehet menzesz de terhes tünet is. 21.hetes kismama :)
2014. aug. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok. Ma nekem is enyhe görcseim vannak. Szerintem nem fogom kibírni vasárnapig, előbb meg fog jönni.

Drukkolok mindkettőnknek.

2014. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!