Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 2 nappal tesztel...

Nemvárt előtt 2 nappal teszteltem. Láttok rajta 2. csíkot?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 30. 05:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem látok rajta, de még hátha.
2014. júl. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én látok rajta. :)
2014. júl. 30. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Énse latok:-(
2014. júl. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Csináltam egy másikat is, az ilyen lett [link]

Azon mintha egy fokkal jobban látszana.

2014. júl. 30. 06:38
 5/12 anonim ***** válasza:

Egy iszonyat halványat látok rajta én is. Nekem is volt ilyenem, de nem tudom hanyadik napom a nemvarthoz képest, mert nekem 29-35napra szokott megjonni, nagyon ossze vissza.


Holnap vagy inkabb holnaputáni csinálj még egyet mindenképpen.

2014. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
halványan ott van
2014. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon halványan, de mintha lenne második csík. :)
2014. júl. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én is látok :)
2014. júl. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Làtom, gratula :)
2014. júl. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Komolyan fogadj el egy tanácsot és mielőtt elkeserednél vagy bármibe feleslegesen beleélnéd magad, várd meg, hogy megjön-e a vérzésed, ha nem jön meg, akkor csinálj reggeli vizeletből tesztet! Hidd el, hogy többre mész vele!

Ha van is ezen második csík, akkor iszonyatosan halvány és ha még halványan ott is van, még abból is lehet bármi, ami miatt az egész megszakad. Vagy ha ott van a második csík, mert terhes vagy, csak korán teszteltél és minden rendben is lesz, akkor hidd el, hogy minél később csinálsz tesztet, annál jobban fogod látni a csíkot és nem kell majd ide feltenni és másokkal megnézetni, mert az számodra is egyértelmű fog lenni!

Szurkolok, hogy összejöjjön és minden rendben legyen, de tényleg, fölösleges ideje korán tesztelni.

2014. júl. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!