Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg a mensim...

Miért nem jön meg a mensim már második hónapja, ha a tesztek negatívok?

Figyelt kérdés

2007.08.28-09-04- ig tartott az utolso mensim.Azota csináltam tesztet és negativ lett, és azóta meg sem jött.

Lehet hogy korán csináltam a teszteket? Most 26-án megyek majd dokihoz de nem tudom mit fog mondani és ettől egy kicsit félek.Lehet hogy terhes vagyok vagy valami más gond lehet?


2007. okt. 20. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon kiváncsi vagyok mit fog mondani az orvos... Bár semmilyen részletet nem írtál le, hogy régebben mennyire volt pontos a menzid, szedtél-e fogamzásgátlót esetleg a közelmúltban, mert attól lehetnek ilyen vérzéskimaradások. Arra több, mint valószínű, hogy nem számíthatsz, hogy terhes vagy, mert nincs az a gagyi teszt, ami ne mutatna ki ilyen előrehaladott terhességet. Ha a legutóbbi menzid után teherbe estél, akkor ma már lassan 8hetes terhes vagy. Ha gondolod, most még kiróbálhatod mégegyszer . Kizárólag reggeli vizeletből csináld meg a Clearblue terhességi tesztet. Gyógyszertárban kapható, a legjobb, legmegbízhatóbb teszt már a fogantatást követő 1-2 héten belül biztos eredményt mutat. Ha az is negatív lesz, akkor 100%, hogy más van a dologban. Én hirtelen cisztára gondolok, mert az szokott vérzéskimaradást eredményezni. Az egyik barátnőmnek is kimaradt a múltkor és kiderült, hogy sok kis ciszta van a méhén. Reméljük, hogy neked nem ez az ok, de ha igen, akkor sem kell megijedni, mert cisztája sok nőnek van (nekem is) és jól lehet őket kezelni, de általában semmi gondot nem okoznak. Szóval nyugodtan lehet babát vállani úgy is, csak előtte az orvos gyógyszeresen visszaállítja a menzeszt. Mindenképp jelezz, hogy mi volt az orvosnál!!! Minden jót kívánok!
2007. okt. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia!


nekem két tesztem is negatív volt, 8 hetesen mentem orvoshoz az a tesztem lett pozitív. már majdnem elkeseredtem a negatív tesztektől ,nagy öröm volt a harmadik teszt. menj orvoshoz


sok sikert

2007. okt. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!