Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam nőgyógyásznál,...

Most voltam nőgyógyásznál, nem modtam a dokinak hogy 4 hónapja nem védekezzűnk, kivízsgálásra mentem, ha mondom neki akkor észrevehette volna most ha esetleg baba van?

Figyelt kérdés
a múlthónapba 3 napra jött meg majd utána 2 napig pecsételtem,és már 3 hete fájnak a melleim és eresek is,tesztet csináltam mensi után de negatívak lettek,enyhe hüvelygyuladást talált adott rá gyógyszert,szombaton kénne megjönnie
2011. nov. 22. 19:47
 1/6 A kérdező kommentje:
a gyógyszer mellékhatásai olyanok mint a terhesség korai jellei lennének szóval nem tudom mivan
2011. nov. 22. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha baba lenne talán tapizásból érezte volna ilyenkor a méh nagyobb lesz, felpuhul.
2011. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én terhesen mentem rákszűrésre, csak még én sem tudtam, hogy terhes vagyok. Doki levette a mintát, megnyomkodott, aztán hazamentem. Ő nem látta, nem vette észre.

Gondolom az is számít hány hetes terhes vagy (én még a nemvárt előtt voltam nála, tehát mensitől számolva 3-4 hetesen).

2011. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mensim után 3 héttel voltam dokinál
2011. nov. 22. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:

20:06-os vagyok: kb. én is így voltam és nem vett észre semmit a doki.

Ha nem kifejezetten ezt figyeli, lehet nem is veszi észre. Ha nem jön meg, akkor tesztelj és menj el hozzá újból kifejezetten a terhességgel kapcsolatban. :)

2011. nov. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mensi után már legalább 7 hetes terhes vagy, szerintem ezt figyelés nélkül is érezni kell. Nekem 5 hetesen már érezte.
2011. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!