Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 24-én voltunk együtt a...

Július 24-én voltunk együtt a párommal és 31-én kellett volna megjönnie, de eddig semmi. Lehetséges a terhesség? A teszt negatívot mutat. :- (

Figyelt kérdés
2014. aug. 2. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Várj meg 1-2 napot es ismét tesztelj :) lehet még ebből baba. Peteérés kor voltatok együtt ?
2014. aug. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak július 24-én voltatok együtt, akkor elvileg ha a nagy könyvben előírtak szerint van peteérésed, akkor az az együttlét valószínűleg már későn volt, de ha volt spontán peteérés, vagy később volt peteérésed, akkor még bármi lehet, és persze, hogy negatív a teszt, hisz még a beágyazódás valószínűleg kb. most következik be, amennyiben teherbe estél és amíg az nem történt meg, addig HCG hormon sem termelődik, ami alapján kimutassa a teszt a terhességet.

És tudod, bármikor és bármitől késhet vagy maradhat ki, még olyannak is, akinek mindig napra pontos. Mivel a nők nem gépek, így simán bármikor, különösebb ok nélkül is késhet vagy maradhat ki.

Persze az reményt adhat, hogy nem jön meg, de tesztelni, ha nem jön meg, legkorábban olyan 4-5 múlva tesztelj reggeli vizeletből.

2014. aug. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat! Ha szerdáig nem jön meg elmegyek orvoshoz. Eddig mindig 28 napra jött meg. a lepény először a remény hal utoljára! :-)
2014. aug. 2. 22:19
 4/4 F.B.I. ***** válasza:
SZIA! Szerintem ne menj még orvoshoz, ugyanis semmit sem fog tudni mondani, se fizikális, sem Uh-os vizsgálattal sem. én 6-án tesztelnék, ha addig nem jön meg és ha pozitív várnék rá 2 hetet és csak akkor mennék orvoshoz. ha pedig nem vagy terhes és nem jön meg akkor meg, akkor azért nem érdemes menni orvoshoz mert általában 3-6 hónap menszesz kiesés után gyógyszerelik azt a problémát, ugyanis 3-6 hónap menszesz kiesés a teljesen normális kereteken belül mozog. Egy olyan embernek akinek indig tűpontos a menszesze ez biztosan nagyon meglepő, de ez van és 5-10 nap mensesz kieséssel csak visszahívnak majd 1-2 hónap múlva kontrollra. (mennél a teljesen fölös kört).Én nagyon drukkolok, hogy álmod megvalósuljon.
2014. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!