Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pénteken volt ovum és...

Ha pénteken volt ovum és tegnap nagyon berúgtam lehet valami baja a babának ha terhes leszek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
nem. a baba és a mama között kb a 8. héten alakul ki a közvetlen kapcsolat. de azért innentől kezdve hanyagold az alkoholt.
2014. aug. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Legalább tudod ki lenne az apja?? :)
2014. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, és utolsó válaszoló nem ez volt a kérdés ...

Kérdező. Nem nem lehet baja, mert nem baba még... Még a beàgyazódàs sem történt meg.. Szóval nyugi.

De azért tényleg óvatosan ha babát szeretnél :)

2014. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2-3 hetes terhes lehettem, amikor nyaralni voltunk. Elég durva hét volt, szerintem az átlagos éves akoholfogyasztásom lement egy hét alatt, napi két doboz cigi, plusz allergia miatt antihisztamint is toltam, másnaposság miatt fájdalomcsillapítót, stb.

Hazaérkezés után pár nappal derült ki a terhesség.


Azóta megszületett, már három hónapos és teljesen egészséges baba.

2014. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úr isten.. attól mert berúgok még nem vagyok együtt akárkivel. Szerintem nem csak én vagyok az egyetlen nő aki egyszer kicsit többet ivott.
2014. aug. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!