Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken voltam együtt a...

Hasila12345 kérdése:

Pénteken voltam együtt a párommal és lehetséges, hogy rá három napjára kimutassa a teszt, hogy terhes vagyok -e? Először pozitiv lett a teszt, de mikor másnap megnéztem kifakult. Akkor ez most jelenthet babát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 20. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, drága, NEM lehetséges. Viszont korábbi aktusból lehetsz terhes. A falspozitív teszt ritka, mint a fehér holló.
2014. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik pénteken? Mert ha most pénteken akkor 100%,hogy még nem mutatná ki. 12-14nap után mutatja ki a teszt! Nekem a pozitív tesztjeim még évek után is pozitívak!
2014. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez lehetetlen...3 nap????? 7-12 nap a beágyazódás és csak utána kezd el termelődni a HCG nevű hormon amit a teszt kimutat. máskor foganhatott az a baba.. ha szürkés a 2.csík az nem jó halvány rózsaszínnek legalább lennie kell.
2014. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénteki együttlétbõl nem mutatható ki vasarnap semmi. SEMMi. Halványan sem. Biológiai kèptelensèg ès nem,nem te vagy a kivètel. Ha terhes vagy az nem a most pénteki aktusból fogant.
2014. ápr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

:-D nem!

Ha most pénteken kúrtál, azt még nem mutaTJ ki!

2014. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha pozitív a teszt akkor nagy valószínűséggel terhes vagy,de ez NEM a pénteki együttlét eredménye. Kb.2 héttel az aktus után már kimutatja a teszt. Száradás után mindig fakul egy kicsit a teszt,de a két csík attól még ugyan úgy látható rajta.
2014. ápr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, ahogyan írták. Az a tahó meg, aki azt írta, k...tál, húzza le magát!
2014. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!