Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barnázás mindig egynelő-...

A barnázás mindig egynelő- progihiány?

Figyelt kérdés

Júniusban volt egy kémiai terhességem. Most jött meg először a mensim, és van hogy sütétbarna van a betéten. Törléskor vérszínű, de a betéten sötétbarna. (cserélek mindig időben, mégis). Eddig ilyet nem tapasztaltam. Akkor ez progihiány?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. aug. 4. 12:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*egyenlő
2014. aug. 4. 12:31
 2/8 anonim ***** válasza:

az attól függ. Nekem mensi előtt-után szokott lenni 1-1 nap barna, de a babával és a progeszteronszinttel nem volt gondom. Ha már több napos a barnázás, érdemes egy barátcserje kúrát csinálni, mert elképzelhető :/

Igazából a progihiány miatti barnázás inkább világosbarna, de a legjobb ha rendesen vérrel kezdődik és vérrel végződik a mensi. (mondjuk nekem sem ilyen volt baba előtt)

2014. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendesen, vérrel kezdődött.. ma van az utolsó napja, és most látom ezt a csúnya barnát.. :( És mivel eddig nem volt ilyen gondom.. furcsálltam. Régebben csináltam egy barátcserje kúrát.. lehet megint csinálok, tuti ami tuti--- Köszönöm a választ...
2014. aug. 4. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem is vetélés után volt egy ilyen hónapom, hogy pár napig barnáztam előtte. Aztán ismét terhes lettem, ismét elvetéltem. Kiderült az IR és a pajzsmirigy-alulműködés. Azt kezeltetem, azóta óramű pontosságúak a ciklusaim és nincs barnázásáom. Valószínűleg valami hormonális probléma lehet, de az könnyen kezelhető.
2014. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A progeszteronom rendben volt, egy kicsit magas volt mellette a prolaktinom. Mensi előtt minden hónapban volt 3-4 nap barnázás, mindig nehezen jött meg. Aztán kiderült, hogy méhszájseb. A mensi előtti barnázás elmúlt, de még mindig sokáig volt pecsételő vérzés havi után. Aztán rendbejött a prolaktinom, és ez is elmúlt.
2014. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Normálisan indult a ciklus, csak közbekeveredett a barna... Már épp azt hittem, ez a vége, erre ma is jó sok vér távozott... gondolom mégegy löket. Csak a barnát nem tudom hová tenni :/
2014. aug. 4. 17:29
 7/8 anonim ***** válasza:
én is barnázom (halványrózsaszín,halványbarna minimális mennyiségben) mensi előtt 3-4 napig. babát szeretnénk(másodikat). első babánk is ugyanilyen szituban fogant meg. hát bizakodó vagyok h nem progihiány. De érdekel engem is a téma és a hozzászólások.
2014. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is 2 napig barnázok, nehezen jön meg. csináltattam progi tesztet, 59 lett, szóval ezzel nincs gond. nekem is a prolaktin a magas kicsit (341) szedek barátcserjét egy hónapja, de még nem segitett, ugyanúgy barnázok.
2014. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!