Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, akinek barnázás...

Van itt olyan, akinek barnázás után egészséges babája született? Orvosom csak napok múlva tud fogadni.

Figyelt kérdés
Férjemmel termékeny napon voltunk együtt, rá 10 napra pár csepp pecsételő vérzésem volt, aztán a nem várt napján halvány pozitívat teszteltem majd másnaptól enyhe barnázás. Tünetek: enyhe alhasi fájdalom, mell érzékenység, hányinger, szédülés. Félek hogy elveszítem. Amikor a nagyobbakat vártam nem volt soha semmilyen barnázásom vagy vérzésem. Egy Babát viszont sajnos elveszítettem az 5. héten, de vele iszonyat erős görcseim lettek egyik pillanatról a másikra, és rögtön jött a nagyon intenzív vérzés.

2014. júl. 19. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, sok embernek született így egészséges babája. De (szintén vetélés után) én máris rohannék a progipótlásért. Többet ugyanis nem tehetsz, de ennyit legalább igen. Nekem pl. így vetélés után a pozi teszttől kell. Az ügyeletes orvos pont olyan gyönyörűen felírja, mint a saját. Én nem várnék a helyedben, ne kelljen később ütnöd a fejed, mi lett volna ha...
2014. júl. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem haematoma okozta a barnázást,majd vérzést és még mindig barnázok.Nem várnék a saját dokimra,irány az ügyelet!

Én is elmentem az ügyeletre mert a dokim nem ért rá.

2014. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia. Az első terhességem alatt nem tapasztaltam barna folyást.A második terhesség vetélessel végződött(vérzés,görcsök). Így amikor terhes lettem most januárban nem véletlenül kaptam sokkot a barna folyás láttán. Nagyon féltem, hogy újra elvetélek. Én is progeszteron pótlást javaslok, utrogestant használtam. 29 hetes terhes vagyok.
2014. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok. Rögtön beszéltem nőgyógyásszal de azt mondta várni kell mi lesz, nem tehet semmit. Hát az lett, hogy másnap erős görcsökkel és vérzéssel elment...
2014. júl. 21. 07:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Azért legközelebbre másik orvost javasolnék...

2014. júl. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!
2014. júl. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!