Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem magam!? Ovu teszt&kö...

Nem értem magam!? Ovu teszt&középidős fájdalom?!

Figyelt kérdés

Tegnap este,majd kiszakadt a bal petefészkem pár órán keresztül,mem értettem,mert délután csináltam tesztet,nem volt pozi,majd csináltam a fájdalom miatt este is,ami szintén nem egyértelmű pozi(mondjuk ez a teszt nekem nem is szokott egyértelmű lenni,csak másnap látom,h sokkal halványabb)!az volt a 12.napom,ma a 13.napon is csináltam,ami talán erősebb,mint a tegnapi!Elméletileg a középidős fájdalom a tüszőrepedést vagy az az utáni időszakot jelenti!ha még mindig nem pzi a fájdalom után egy nappal sem a teszt,akkor hova ez a fájdalom!teljes káosz ez a téma!linkeltem az lh tesztjeim!

Köszönöm a válaszokat!!!!



[link]


2014. aug. 4. 18:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah,bocsi még annyit,hogy a középidős fájdalmat nem minden ciklusomban érzem,és a 13.napi tesztem lesz a pozi a múltkori miatt,de ezt csak holnap tudom meg:( bár, ma is azt hittem, hogy halványabb lesz:()
2014. aug. 4. 18:13
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]

Na ez is szépen meghatározza a középidős fájdalom lényegét,de akkor miért csak ma pozi a tesztem! ?Teljesen nem értem!

2014. aug. 4. 18:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó az pozitív. Szexeljetek a 11. naptól kétnaponta, vagy minden nap, ez a legbiztosabb módszer, és nem kell ennyire idegeskedni az ovuteszten!! Amúgy is azt mutatja, hogy rendben van az LH szinted, megnyugodhatsz. :)
2014. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!jah,erre jutottam én is!de sajna egyik verzióval sem működik a teherbeesés 9.hónapja!:(
2014. aug. 4. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi is kísérletezünk a babával már 8 hónapja, és megkérdeztem az orvosom. Ő azt javasolta, hogy nem kell túl sűrűn együtt lenni inkább 3-4 naponta( persze csak a termékeny időszakra értette). Tehát amikor elhalványul a teszted aznap legyetek együtt és előtte egy kis megtartóztatás. Az eredménnyeségről még nem tudok véleményt írni, mert mi is most kezdjük így csinálni. Egy kalappal kívánok.
2014. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!Hát a tanácsod sajna most már nem tudom megfogadni:)

A mai tesztem viszont már tényleg nega!12.13.napon együtt voltunk,meg hát ma is a 14én,biztos,ami biztos :))))

A katonáknak úgyis van idejük érni,mert kb mindig 24óra eltelik 2aktus között,meg hát csak 1kell :)!

Dokim azt mondta,hogy ezt a ciklust még megvárjuk és ha semmi,akkor megcsináljuk a petevezeték átjárhatóságit!:(

2014. aug. 5. 18:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Eredményes hónapot kívánok neked én is!!!!!!
2014. aug. 5. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!