Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van tapasztalat a One Step...

Lilla83 kérdése:

Van tapasztalat a One Step 10-es terhességi teszttel?

Figyelt kérdés
Ez az online piactereken kapható jó kis teszt. A 10. dpo-n csináltam egyet, amin lett egy alig látható, nagyon soványka 2. vonal. Nem tudom, fantom v. szellemcsík lehet-e? Lefotóztam, úgy nem látom, csak, ha áttettem negatívba. Ezen a teszten ez előfordul, lehet, hogy csak a reagens helyét látom?

2014. aug. 4. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna,ez a teszt igen csak tud felesleges 2csíkot produkálni,DE ha negaban látszik,az jó jel!felrakhatnád mind2 fotót!
2014. aug. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, itt hogy kell fotót csatolni. :( De normálban nem látszik fotón, csak negatívban. Viszont most néztem a babatervezők oldalán vannak fotók szellemcsíkos tesztekről is. Azok is látszanak negatívban. :( Azon gondolkodom, megcsinálok egyet vízzel, azon is látszik-e.
2014. aug. 4. 19:29
 3/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltam. Na nem vízzel...:D Ilyen hülye ötletet. Esti sokadik vizelettel, 2,5 l folyadék után. Látszik...:D 3 percen belül. Így már kíváncsian várom a holnap reggelt! :D
2014. aug. 4. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen tesztem van, es szinte mindegyiken van csik...de nem erosodik, szoval gyanus h ez mind ilyen...
2014. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igy en is ugyanabban a szituban vok mint te, enmost vettemmasikat es varom a reggelt.......
2014. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Basszus... Bár én úgy látom, ez erősebb, mint a tegnap előtti reggeli. De így is nagyon halovány. Reménykedem a holnap reggelben...

Drukkolok Neked is!

2014. aug. 4. 21:39
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma reggelre a hőm leesett, a teszt negatív. Nincs rajta semmi. Annyira rájöttem, hogy nem minden van csík. Neked drukkolok!
2014. aug. 5. 07:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is totál negatív...
2014. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!