Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A görbém alapján meg lehet...

A görbém alapján meg lehet állapítani progeszteron hormon, vagy sárgatest elégtelenséget? Az én görbémmel minden rendben van?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 12. 13:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert mensi elött mindig 4 napig barnázgatok,és utánna jön meg rendesen.(amúgy szerintem a 16.napon volt ovum,a tüneteim alapján is.)
2010. jan. 12. 13:14
 2/5 anonim ***** válasza:

A görbéd szerintem teljesen rendben. Akár még babás is lehetsz.(bár az a 4 napos barnázás nem tudom hol van, még előtte, csak nem jelölted?)

A hormonvizsgálathoz doki kell.

Ha rég óta próbálkoztok, akkor a párodat is ki kellene vizsgálni...

2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3.hónapunk,hogy próbálkozunk,már van egy kislányunk aki 2éves,és ő a 3. hónapra jött össze.Valóban nem jelöltem a barnázgatást,bár azóta voltam orvosnál,aki terhesvitamint ajánlott,és folsavat.Csak ezen az oldalon olvastam,hogy a barnázgatás utalhat hormonproblémra,de az a hőmérsékleten meglátszik.Én igazából jónak találom a görbémet,csak megerősítést szerettem volna.Köszi a válaszod!
2010. jan. 12. 13:31
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

ezen az oldalon

2010. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Lemaradt a mondat vége. Szóval, ezen az oldalon minden segítséget megkapsz ahhoz, hogy megértsd a görbéd alakulását.
2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!