Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van koztetek olyan aki csak a...

Van koztetek olyan aki csak a szoptatas abbahagyasa utan tudott teherbe esni?

Figyelt kérdés
Azoknak a valaszat varom akik szoptatas alatt hiaba szerettek volna de nem sikerult teherbe esniuk. Nagyobb gyermekem 2 mult es szeretnenk tesot mar jo ideje de a szoptatast csak 2 honapja hagytam abba. Meg mindig van tejem es nem sikerul teherbe esnem.....

2014. aug. 5. 14:20
 1/2 anonim válasza:
majdnem ide tartozom :) nekem összejött szoptatás alatt, de el is ment :( nődoki javaslatára ezért abba is hagytam, egy hete már egyáltalán nincs, pedig fiam még csak most lesz 1.5 éves. hamarosan kiderül, tényleg emiatt nem jött-e össze a tesó... :) neked azóta sikerült?
2014. dec. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
1. vagyok. sikerült :) :)
2014. dec. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!