Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elotej szoptatas abbahagyasa...

Elotej szoptatas abbahagyasa utan 1 evvel? SOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lehetseges,hogy a szoptatas utan tobb,mint 1 evvel elotej jelentkezik?A polomon vettem ma szre,megnyomtam a mellem es jon belole. Amugy terhes gyanus vagyok,mert alig volt valami 2 napig mult heten,es nem jott meg rendesen,de amugy gyogyszert szedek.Szoval abszolut nem ertem. Ha nem vagyok terhes ez lehetseges?Koszonom!
2011. dec. 19. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, ha negatív, akkor nem terhességtől van. Amúgy a magas prolaktin szint szokott ilyet okozni.
2011. dec. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar csinaltam egy nagyon egyszerut,es az negativ lett,igaz mult het penteken csinaltam mikor hetfon kellett volna megjonnie,lehet hogy meg nem mutatta akkor ki...
2011. dec. 19. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Én már 15 hónapja nem szoptatok és még mindig van előtejem. Doki azt mondta ne foglalkozzak vele. De szerintem is csinálj másik tesztet.
2011. dec. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj el nőgyógyászhoz, mert az nem normális dolog, hogy jön valami a melledből. Nem hinném, hogy terhes vagy, gyógyszer is szedsz, teszt is negatív. Ha terhesség miatt nem menstruáltál volna rendesen, akkor már pénteken is kimutatta volna, mégha "egyszerű" is volt a teszt. Ugyanazt tudja, mint a drágábbak.
2011. dec. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nem vagyok terhes. ismet negativ lett,mostmar biztosan ki kellett volna mutatnia. Mondjuk gyogyszer mellett eleg kis eselye van azert.Beszeltem egy ket anyukaval,akiknek 1 -1.5 eves gyerekuk van,es azt mondtak ,hogy ritkan naluk is elfordul az elotej jelentkezese. pedig mar reg nem szoptatnak.Koszonom szepn a valaszokat!
2011. dec. 19. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha magas maradt a prolaktinod szoptatás után is az okozhat tejcsordogálást még ennyi idő után is.

Nekem is jött 3-4hónappal utána,voltam vérvételen ott kiderült nem magas ez a hormonom.Engem megnyugtatott mivel babát szeretnénk újra és sokaknak a magas prolaktin miatt nem jön össze.

Szerintem egy vérvételt megér...

2011. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Mi most nem terveztunk 3.babat,kesobb mindenkeppen,eppen ezert picit megijedtem. Kulfoldon elek,igy sajna csak eleg indokolt esetben kuldenek vizsgalatokra, de a teszt kimutatta egyertelmuen. Szep estet mindenkinek
2011. dec. 20. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!