Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg néznétek a tesztet?

Meg néznétek a tesztet?

Figyelt kérdés

[link]


reggel csináltam, nem tudtam el dönteni mit látok, fél óra múlva mikor rá néztem ez volt, pár napja már csináltam akkor negativ volt és később se látszott rajta, tudom erre mondják h időn túli de múltkor időn túl se jött ki...



2014. aug. 6. 07:08
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Ha két csíkos a teszt akkor terhes vagy, ezen van két csík, gratulálok!
2014. aug. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Szerintem ez totálisan pozitív ;)
2014. aug. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. aug. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
GRATULALOK! itt baba van ;-)
2014. aug. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Még igy is h időn túli? Száradási csiknak nem mondanám mert a második csik is rózsaszin.


Köszönöm. Egyenlőre nem merem elhinni...vasárnapra nem várom

2014. aug. 6. 07:25
 6/42 anonim ***** válasza:
csinálj holnap egy digitális tesztet és akkor elhiszed:)
2014. aug. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

Ezekről az időn túliakról az a véleményem, hogy ha nincs HCG, nincs csík, se 5 perc múlva, se 1 óra múlva.

Van egy-két ritka kivétel, persze, de többségében az időn túli is terhességet mutat. (szerintem jó párunk időn túli csíkja alszik most a kiságyában ;)

2014. aug. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
két csík van, de kicsit fura, hogy ilyen széles a második csík. még ne éld bele magad, majd egy hét múlva újra tesztelj. drukkolok.
2014. aug. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Mivel a második csík vastagabb ne éld még bele magad. Itt láttam már ilyet és nem mindenkinek jelentett babát. :(

Amúgy simán látszik az is hogy rózsaszín, szóval nagyon drukkolok!

Nekem is volt időn túli pozitív tesztem, és valóban a HCG-re reagált. Elvileg időn túl se lesz ilyen csík, ha nincs HCG.

2014. aug. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Széles?az baj? Én minimálisan látom szélesnek


Most nagyon ideges vagyok, igy is hányingerem van a kávétól de most pláne mindjárt ki jö belőlem, korán jöttek a tünetek meg a teszt is lehet h ikrek megint?!

2014. aug. 6. 08:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!