Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek ezt a mai tesztet?...

Megnéznétek ezt a mai tesztet? 12. dpo 10-es One steppel. Nem baj, ha ilyen halvány? (Nem első, hanem egy délelőtti vizeletből van, ovum 20-án volt. )

Figyelt kérdés

[link]

Érdemes elmennem dokihoz, vagy felhívnom, esetleg progipótlás miatt? PCOS vagyok, pm. alulműködő, enyhe IR. Remélem velünk marad! Nektek volt hamis pozitív ez a fajta tesz. Minden nap meg szeretném ismételni, van otthon 25-ös x-epil is, de azt csak hétfőn szerintem. Addig 1-1 reggel ezt a fajtát használom, remélem erősödik...



2014. aug. 1. 12:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem halvány, az enyém fotókon nem is látszott, na az halvány volt. :) És mégis egy már két éves kislányt mutatott. :))
2014. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ja, és én is PCO-s voltam, a férjem a pozitív teszt napján írt ki Utrogestant, tehát én tuti mentem volna, ha nincs háznál orvos. Menj, és jelezd, hogy ezek a bajaid vannak, és szeretnél megelőzni egy vetélést, ha van rá mód.
2014. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Nekem ez a teszt nem jött be. Sőt egyik 10-es se.

12. dpo-n csináltam én is pár tesztet egy 10-es erősségűvel, de semmit nem mutatott ki.

Este a 25-ös x-epil simán kimutatta a terhességet. :)


Gratulálok.

2014. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez nekem egyértelműen pozitívat mutat.
2014. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Pozitiv
2014. aug. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat! Igen, nem olyan halvány, hétfőn felhívom a dokit, addig meg kenem a Womens creamet, a természetes progeszteront! Tesztelgetek minden nap, remélem nem fog halványulni! :Nem tudom, elmondjam-e a férjemnek, vagy várjak a kicsit biztosabb hétfőig? :)
2014. aug. 1. 12:56
 7/27 A kérdező kommentje:
Nem igazán akarom elhinni, mert ez az első tényleges próbálkozós hónapunk...hihetetlen, remélem velünk marad a picink, bár tudom, a 12. dpo-n a pozitív teszt semmit nem jelent ennyi betegség mellett. Csodák ugye vannak? :S
2014. aug. 1. 13:00
 8/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok!! Ez pozitiv!!! :-)
2014. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Akkor a 12. dpo.-hoz képest nem halvány? Ilyenkor már beágyazódik a baba? Mert a neten felemás infókat olvasok...
2014. aug. 1. 14:03
 10/27 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem halvány, gőzöm nincs, miről beszélsz!
2014. aug. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!