Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Pár napja barátommal előjátékként óvszer nélkül rakta be a péniszét és úgy csinálta egy kis ideig. Előtte leszoptam róla az előváladékot. Lehetséges a teherbeesés?
2014. aug. 6. 09:10
 1/6 anonim válasza:
Igen,mert attól még jöhetett meg maradhatott rajta.
2014. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehetséges, szerinted addig nem termelődik neki előváladék amíg bent subickolta a puncid?

Istenem......

2014. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy akkor is termelődik előváladék..
2014. aug. 6. 09:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetsées, bár kicsi az esély, és nem minden férfi előváladékában vannak életképes spermiumok, de akinél vannak, annak nagy számban van, ezért ha peteérésed krönyékén tette be, akkor azért biztonság kedvéért nem árt egy teszt majd, ha nem jön meg időben.
2014. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4 és fél évig voltam együtt egy sráccal. Az együtlétek alkalmával, csak akkor vette fel az óvszer, mikor már be akartuk fejezni.... sose lettem terhes. Aztán 10 évig csak megszakításos módszerrel. Baba csak akkor lett, mikor akartuk.

DE kivételek mindig lehetnek :O

2014. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék a kivétel lenni...: D
2014. aug. 6. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!