Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Első alkalommal amikor elvesztettem védekeztünk azóta 2hét telt el! És azóta már voltam együtt az akkori barátommal de sajnos tegnap szakítottunk.... Ez mind1 ... Az a lényeg,hogy amikor legutóbb együtt voltunk a pinámra élvezett!! Azóta 5kilót híztam és a jobb oldalt a hasam alatt néha nyilal illetve kissé néha szédülök!!

2014. júl. 30. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem, de egy terhességi teszt megmondaná :)
2014. júl. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huh remélem igazad van :)
2014. júl. 30. 23:23
 3/8 RootedRainbow ***** válasza:
Szóval még két hét se telt el az első óta, nem hogy a ráélvezés óta... csak sokat zabálsz more!
2014. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz az.
2014. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehetsz terhes, ha a vaginádra élvezett. csinálj tesztet!
2014. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat!! :) Annyit eszek mint eddig! Napi 1x talá 2x :/ Tudom kevés de egyszerűen nem tudok mit csinálni.. :/
2014. júl. 30. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
2 hete veszítetted el a szüzességed, aztán mondjuk még 1-2x együtt voltatok azóta...és te már pár nap alatt híztál 5kg-ot, és arra gyanakszol hogy terhes vagy..szerintem ezt gondold át újra, és kicsit nézz utána a beágyazódási időszaknak is, mert ha terhes is lennél, még csak pár napja ágyazódott volna be a megtermékenyített petesejt. Érezni érezheted ezt, szúró fájdalom kíséretében, de hogy hízni nem hízhatsz ettől, az 100%. Hány éves vagy, 14??
2014. júl. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem 14 kedves utolsó kérdező hanem 17.. ://
2014. júl. 31. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!