Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tünetek, vagy...

Summersun kérdése:

Terhességi tünetek, vagy esetleg más? És ha más, akkor mi lehet?

Figyelt kérdés

Két és fél hónapja nem szedek fogamzásgátlót. Menstruációs fájdalmam csakis a tabi mellett jelentkezett. Most nem tudom hány napos a ciklusom, mivel még nem állt be. Utolsó mensim júli 16-án kezdődött és kalkulátor szerint (ha lehet hinni neki) nagyjából júli 28-án ovum.

28 körül voltunk egy együtt a párommal. Az azt követő kb. 3. naptól kezdve hullámokban hasszurkálást és derékfájdalmat érzek, leginkább a bal petefészkem felé. Tehát a dolog már másfél hete tart.

Terhes lehetek?



2014. aug. 7. 14:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzá tenni hogy ma reggel teszteltem (gondolom még korai volt) és negatív lett.
2014. aug. 7. 14:49
 2/7 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudod mikor volt ovud és hány napos a ciklusod így ez még bármi lehet.

A netes kalkulátorok meg semmit sem érnek.

2014. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Nikykeeehh válasza:
Szia! Lehetsz terhes.. bar szerintem nem valoszinu.. nalam pl a 2. Honaptol kezdett szurkalni a hasam, meg ereztem, hogy feszul.. aztan ki is derult, hogy terhes vagyok. :) egyebkent szamitortunk ra, hogy baba van a dologban mert elotte feszult voltam , ideges, es vmiert nem ettem... vki meg pont az ellenkezojet mondja.. mindenkinel masok a tunetek meg nem mindenki erzi az elejen mar h terhes! Sztem tesztelj egyet meg 10 nap mulva. Ha terhes v akkor azt mar kimutatja. Udv: 24hkm
2014. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Remélem mégis baba lesz a dologból, mert ha nem az aggasztó a fájdalmak miatt. Mert akkor pedig valami gond van velem.
2014. aug. 7. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg 1 hét múlva kellene megjönnie, és tegnap óta sűrű fehér folyásom van, viszont a hasszurkálás csak esténként jön elő. Tegnap este hőemelkedésem is volt! Ez lehet bíztató jel??
2014. aug. 9. 11:11
 6/7 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelők! Igazam lett. Babát várok. :)
2014. aug. 18. 08:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok :)
2014. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!