Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha húsvétkor voltam együtt a...

Ha húsvétkor voltam együtt a párommal, és esetleg teherbe estem, azt már kimutatná bármelyik,25mIU/ml-es terhességi teszt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ,hogy mikor volt peteérésed...ha pont jókor,akkor már biztosra kimutatná. Mikor volt meg utoljára?
2013. ápr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Március 9-én jött meg utoljára. Az e havit a múlt hétre vártam. 30-31 naposak a ciklusaim.
2013. ápr. 20. 07:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már késett a mensid akkor nagy valószívűséggel kimutatná a teszt, ha késik még 1 hetet akkor csinálj egy új tesztet, annak egészen biztosan ki kell mutatnia.
2013. ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, már ki kellene mutatnia, ha negatívak a tesztjeid, szerintem orvoshoz fordulj, én már nem tesztelgetnék. Ha terhesség, akkor ultrahang is mutatna már valamit, de bármi más is lehet az oka, hogy késik a mensid.
2013. ápr. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem március 13.-án volt meg utoljára és április 15.-én délután(!) teszteltem egyértelmű pozitívat!A párom húsvétkor volt itthon 3 napot (külföldön dolgozik) és kizárásos alapon akkor sikerült a "dolog". :-)

Szerintem már neked is kimutatná nagyon egyértelműen. Majd írj,hogy mi lett! Szurkolok!

2013. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is tesztelj :).Én tegnap teszteltem 2 pozitivat. Mi húsvétkor voltunk utoljára együtt. Az én párom is külföldön dolgozik. Az utolsó mensim meg márc. 20-án volt.
2013. ápr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mi még nem szeretnénk babát, így nem bánom, ha most nem vagyok terhes. (És elnézést, ha emiatt nem is ide kellett volna írnom a kérdést, de úgy gondoltam, a leendő kismamák jobban képben vannak a témával kapcsolatban, mint a gyermeket még nem akarók.)


A múlt hét óta már jópár tesztet csináltam, eléggé ráparáztam a dologra, de mindegyik negatív lett, a ma reggeliek is. Ugyanakkor biztos van valami, mert majdnem minden nap fájdogál a hasam, folyamatosabb jelleggel tompán, egyszer-egyszer kis ideig pedig erősebben, főleg akkor, ha sokat mászkálok. Olyasmi fájdalom, mintha meg akarna jönni, emellett állandóan olyan érzésem van, mintha folyna belőlem valami, de aztán semmi nincs, legfeljebb valami fehéres váladék. Nézegettem a netet, és láttam, hogy sokaknál ezek a tünetek a terhesség jelei közé tartoztak, ezért is (meg azért is, mert (mondjuk úgy) nem védekeztünk végig megfelelően) gondoltam, hogy én is az vagyok, de ennyi idő után már szerintem is ki kellene mutatnia a teszteknek, és ebben meg is erősítettetek. Orvoshoz menni a jövő héten tervezek, addig meg tovább izgulok, hogy mi bajom lehet.


Köszönöm a válaszokat!

2013. ápr. 20. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!