Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruációm 7napja késik a...

Horikarkarka kérdése:

A menstruációm 7napja késik a ciklusom 34napos a melleim meg vannak duzzadva és ma enyhén görcsölt a méhemnél 2napi tejszerű krémes folyásom volt ma át váltott vizessé. Ez mitől lehet? Lehet hogy összejött a babóca?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges. Csinálj tesztet. Drukkolok. :-)
2014. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csináltam ma tesztet negatív lett :/
2014. aug. 7. 20:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt akartam írni, hogy tesztelj, de látom megtetted. Lehet csak a ciklus végén fogant a baba, és még nem mutatja. Vagy most egyszerűen csak késik. Nekem volt már, hogy 2 hetet késett, minden ok nélkül (voltam dokinál, nem volt semmi gebasz), azt mondta az orvos, ez egy ilyen ciklus volt, minden nő életében előfordulhat, hogy átrendeződik valamennyire, esetleg kimarad egy.
2014. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előző válaszolóval. De tényleg lehet, hogy csak később volt ovud és még nem mutatja. Pár nap múlva tesztelj újra, de szerintem ha nem jön meg 1 hét múlva sem akkor én elmennék egy orvoshoz.

1-es voltam.

2014. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó menstruációm Június 29.én volt és most amikor meg kellet volna jönnie elötte egy héttel barna pecsételő vérzésem volt. Gyenge csak a papíron látszott. Meg pár csepp a fehérneműmön.
2014. aug. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!