Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes a...

Szerintetek lehetek terhes a következő esetben?

Figyelt kérdés
Azon a napon amikor meg kellett volna jöjjön a menstruaciom,lefeküdtem egy fiuval,de nem élvezett belém,ez biztos,(gumi nélkül csináltuk). És a menzeszem rá 4 napra jött meg. De amugy is szokott késni,és olvastam hogy az első szex után van akinél késik pár napot. Miután megjött renesen jött meg,rendes erőss vérzéssel. Szerintetek igy is lehetek terhes ? Valaki nyugtasson meg . :/

2014. aug. 7. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Gratulálunk kismama!
2014. aug. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésedből erősen azt gyanítom, hogy nem szeretnél még babát. Ugyan áruld már el, hogy ha így van, akkor miért nem védekezel normálisan? Ha most nem is jön össze, majd a következőnél vagy az azutáninál összejön. A nem kívánt terhességet meg lehet előzni, csak tenni kellene érte. Ha már a szexhez felnőttnek érzed magad, ahhoz is legyél felnőtt, hogy gondolkodj!!
2014. aug. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem elég kevés az esélye
2014. aug. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!