Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vetélt-e el valaki azért,...

Vetélt-e el valaki azért, mert pár hónappal szülés után terhes lett? Milyen problémánk lehet, ha túl hamar jön a következő baba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 18. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ebből nem lehet semmi probléma, 6 hét alatt a szerveink regenerálódnak!

Szóval ha mondjuk szülés után 1 hónappal leszel terhes, akkor nagyobb esélye van a vetélésnek, mert ugye "ki van taposva az út"

Szülés után mennyivel lettél terhes?

2012. aug. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pár hete volt Czeizel Endre műsorában erről szó. Én teljesen meglepődtem, ugyanis ott azt mondták hogy ha az anya a szülést követő 16. hónap előtt lesz terhes, akkor nagyobb az esély a koraszülésre; aztán átlagos 16-42. hónap között, majd megint nő.

Az első 6 hónapban nagy az esély a vetélésre, legalábbis a műsorban ezt mondta.

2012. aug. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3 hónapja szültem. Statisztika szerint lehetnek komplikációk,de még nem hallottam ilyenről,ezért várom azok válaszát,akiknek lett valami problémájuk.
2012. aug. 18. 19:52
 4/8 anonim ***** válasza:
8 hónappal utána már bevállaltuk a tesót, reméltük, összejön. Össze is jött, az 5. héten véreztem. Doki azt mondta, várunk... Elmúlt, és semmi gond. Nemsoká töltöm a 12. hetet, addig még nem mondjuk inkább senkinek, de reménykedem, hogy nem lesz gond. A családunkban normális az ilyen korkülönbség, mint nekünk lesz, még nem volt gond.
2012. aug. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a két kicsi közt 10,5 hó van. Tehát a 2. babám 6 hetes volt, amikor megfogant a 3. babám. Végig véreztem a terhességet. Mind 3 gyermekem császárral született.
2012. aug. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hú, azért remélem senki nem követi az utolsó példáját. Szerencsére nem volt gond a sebeddel....
2012. aug. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Örülök a pozitív tapasztalatoknak. Velünk is minden ok lesz!!!!!!!!!!!
2012. aug. 19. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
4. es vagyok. A lepontozóktól várom a véleményüket, mert nem nagyon értem, mi rosszat írtam...
2012. aug. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!