Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek-e terhes? A stressztől...

Lehetek-e terhes? A stressztől is lehetnek a tüneteim?

Figyelt kérdés

Szerintem nem vagyok, de azért leírom, nehogy úgy járjak, hogy nem veszem időben észre. Sajnos nem emlékszem a ciklusom első napjára. A tüneteim a stressztől is lehetnek?

-Aludni tudnék mint a mormota, éjjel-nappal-állandóan, evés helyett, minden helyett, stb.

-Egy-két napig éles fájdalom volt a petefészkem tájékán, a jobb oldalon, mintha görcs lett volna. Éppen utaztam a vonaton, és annyira kínlódtam hogy bezárkóztam a mosdóba szenvedni, mert már a falat kapartam.

-Aztán ERRE két nappal, kedden, megjött, de szinte csak két napig tartott és jóval halványabb volt. (viszont rengeteg streszs ért akkoriban, attól is lehetett).

Hányinger, meg gyengeség persze volt, de én sajnos nagyon lelkis vagyok, attól is lehetett. Meg a megérzésem mást mond, de ki tudja.


Köszönöm szépen a segítséget.



2014. aug. 7. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor egy kicsit se jön meg, fáj a hátad és a szagokra is érzékeny lehetsz.de a biztonság kedvéért csinálj meg egy tesztet
2014. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj!!!
2014. aug. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak. És mi van ha nem fáj a hátam pl.? szóval azért ez a kérdés, mert mindenkinél más...nekem nem fájt a hátam és a szagokra se voltam érzékeny.... de a kávét nem tudtam meginni.... és émelyegtem.....

a menstruációról meg annyit, hogy olvastam már több helyen hogy megjött a terhesség alatt is....persze nem ugyanolyan volt :O

Ezek mellet persze kedves kérdező, én is inkább a stressz-re gondolok....

2014. aug. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondolok. Tegnap dunal együtt kb 12 órát aludtam, pedig elozo nap kb 8at. Kész vagyok. :( azert veszek tesztet
2014. aug. 8. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Biztos hogy már a teszt kimutathatja?
2014. aug. 8. 11:43
 6/7 A kérdező kommentje:
a teszt szerint nem vagyok az. akkor csak végkimerültségben szenvedek, csodás. :(
2014. aug. 8. 16:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Nos a teszt negatív.
2014. aug. 8. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!