Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 11mm-es endometrium mensi...

A 11mm-es endometrium mensi előtt 9 nappal jó vagy kevés? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerdán voltam uh-n és az orvos azt mondta 11mm-es az endometrium ami szerinte vaskosnak látszik már, de nem látott semmi mást, csak sok kis tüszőt a petefészkemben. Júli hónapban sokat késett a mensim ami egyáltalán nem jellemző rám.. Egy napig barnáztam akkor. A mellem mintha nőtt volna.. De lehet rosszul gondolom.. Vélemények?

2014. aug. 8. 12:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Két csíkos lett a tesztem nemvárt előtt 9 nappal :D halványan, de két csíkos lett :):):)
2014. aug. 8. 12:51
 2/9 anonim ***** válasza:
Gratula,akartam is írni,hogy kilenc nappal mensi előtt nagyon jó a 11 mm-es nyálkahártya :) Akkor a peteérésed nem a megszokott időben volt.Van ilyen.
2014. aug. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! Hamarabb tapasztaltam a nyálkás váladékot, nem pont közép időben! Várok még egy hetet, remélem erősödni fog a csík is :) kicsit félek is, mert elég érzékeny tesztet vettem ezt a walentint, ami 10es.. remélem nem téves eredményt adott!!!
2014. aug. 8. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha hamarabb volt ovu, nem 9 nappal vagyunk a mensi előtt. ami reális is, különben nem mutathatná a teszt. Tesztelgess még a köv. napokon. Ha nem futja rá, akkor mondjuk 3 nap múlva.
2014. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet, h a normális utolsó mensim jún 12 én volt. júli hónapban 12 napos késéssel a 13 nap reggel befutott barnázás másnap elmúlt. ha nem késett volna, akkor most aug 5én kellett volna rendesen megjönnie. olyan fájdalmaim voltak mint rendesen amikor megvan. de nem volt ugye semmi. fájtak a mellbimbóim is de már nem fáj... lehet tévedett a teszt?
2014. aug. 8. 14:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok kis tüsző a petefészekben az PCO-ra utal...
2014. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de rákérdeztem és nem az van nekem :) én eddig csak steril kategóriába tartoztam. csak ezzel a teszttel vagyok bajban, hogy pozitív lett :) aminek nagyon örülök, csak félek h esetleg tévedett-e :( :)
2014. aug. 8. 17:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen teszt volt? Mondd, hogy nem Medilab!
2014. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem! Walentin 10es érzékenységű
2014. aug. 8. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!