Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SEGÍTSETEK,7mm vastag endometr...

SEGÍTSETEK,7mm vastag endometrium (méhnyálkahártya) a menses után 13 nappal megfelelő?

Figyelt kérdés

Ma voltam nőgyógyászati vizsgálaton, csináltak hüvelyi ultrahangot, mert rendszertelen a ciklusom. (ezután jön a hormonvizsgálat)

Az endometrium: 7mm vastag.

Június 19.-én volt a utolsó menstruációm.

Szerintetek jó ez a menses után 13 nappal?

Hány napot várjunk még hogy sikeres legyen a beágyazódás?

Köszönöm


2010. júl. 1. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
8mm-be már be tud ágyazódni..alatta nem..de mire oda kerül a dolog addig hízik még a nyálkahártyád..napi egy-két milimétert nő..de azt nem írtad, hogy látott tüszőt a petefészkedbe?? Hány milis volt ha látott...mert azt is jó lenne ám tudni..ha 20-22-23..akkor már az a napokban megreped..és jöhet az együttlét..
2010. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
De, ez már nagyon jó...sokaknak 5 mm csak.
2010. júl. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 14-ik napon volt 8 mm és babás lettem!!! Gyorsan kapj be napi egy E vitamint, az is segíti a méhnyálkahártyát!
2010. júl. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ovud mikor van? Onnantól kezdve kb. egy hét legalább, mire beágyazódik, addig még hízik szépen a nyh.-d.
2010. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így is van :) mivel a "zigóta" küldi a hormonok által a jeleket a mnyh-nak, hogy jövöök :D
2010. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Annyira aranyosak vagytok! köszönöm szépen!

Akkor ezekszerint már akár lehet is próbálkozni? A tüszőt sajnos nem nézte a doktor úr pedig tudom, hogy elég fontos lett volna:( Sajna nemtom, hogy mikor van az ovum, mert semmi testi tünetem nincs és a ciklusom is eléggé rendszertelen:(

Akkor megyek is ma e-vitamint venni:) Remélem sikerülni fog:)

2010. júl. 2. 13:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Amugy kb a ciklus hanyadik napján szokott 7mm vastag lenni????
2010. júl. 2. 13:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyu! A lényeg ha nagyon szeretnéd már a babát és nem tudod mikor van ovud, vegyél ovu tesztet! Sokat segít! Ha nem akarod akkor pedig szedd az E vitamint és kétnaponta legyetek együtt! Így előbb-utóbb meglesz az eredmény de akkor se bizti hogy első hónapban sikerül. De így tuti elkapjátok az ovudat, a többi pedig már a természet dolga... Sok sikert!
2010. júl. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor veszek ovu tesztet meg E vitamint is:)
2010. júl. 2. 14:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet járni peteérés megfigyelésre. UHval nézik félidő körül kb 2 naponta, rendszertelen ciklusban.....hát, én először ott is 10-12. nap körül nézném.
2010. júl. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!