Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt 3 nappal, ha...

Nem várt előtt 3 nappal, ha reggel csinálok egy X-epil 2 db-os tesztet az már mutathat pozitiv eredményt, ha ott a picúrka?

Figyelt kérdés
Előre is köszi :)
2014. aug. 8. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
nekem nagyon nagyon halványan, szinte csak én làttam, de kimutatta :)
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem mutatta.
2014. aug. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 8. 22:23
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is mutatta! :)
2014. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A hangsúly a "mutatHAT"-on van. Nekem nem várt után 2 nappal, reggeli első vizeletből lett nagyon-nagyon halvány pozi. Szóval ha nem látsz semmit ne kezdj el "varázsolni" a teszttel, várj néhány napot és csináld újra, ha nem jön meg. Szerintem elég ritka, hogy menzi előtt pozi legyen, de nem lehetetlen. Ráadásul hiába pozi, azért azzal számolj, hogy menziig még bármi lehet...


Szívből kívánom, hogy babás légy!!! :)

2014. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! :) Tudom, hogy az a biztos ha a nem várt nem is jön meg és eltelik a kritikus 12 hét, akkor egy szusszanás és utána jóféle aggodalom, öröm és boldog várakozás még jó pár hétig... :) Tesóm picije májusban született és együtt izgultuk végig a 40 hetet :) csak hát ez a várakozás... :) De ha most nem is jött össze, akkor majd jön mikor úgyérzi itt az ideje :)
2014. aug. 8. 22:41
 7/13 anonim ***** válasza:
Majd írj!
2014. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nemvárt után 4nappal mutatott nagyon halványat :) Rögtön csináltam is még egyet :) 23 hetes kismama :)
2014. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálom, Írok majd :)
2014. aug. 9. 23:39
 10/13 A kérdező kommentje:
Egyenlöre csak egy csik volt... De 3 nap mulva kiderül...... Aztán meg ha most nem akkor majd következö honapban lehet sikerül :) Köszi megegyszer mindenkinek :) Jo baba várást és babázást Nektek :)
2014. aug. 10. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!