Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy 'csak'...

Terhes lehetek, vagy 'csak' beképzelem?

Figyelt kérdés

Mensi utáni együttlétünk óta más állapotban érzem magam, vagyis, úgy érzem, terhes vagyok. A melleim feszülnek, 4 napja volt/van egy kis barnás pecsélgetésem, bár azóta inkább ilyen barnás-rózsaszínes hártyaszerű valami jön, mennyiségre nem sok, de nem tudom, hogy ez jó-e.

Tesztet csináltam párat, de nem igazán látok rajta semmit, egy volt, amin nagyon halványan látszott a második csík, de szerintem még túl korai. Tegnaptól hányingerem van a kajaszagtól, sőt, még a kedvenc ételemet fogyasztva is rám jött. Egy hét múlva fog megjönni elvileg, de már nagyon kíváncsi vagyok!! Tudtok valami olyan teszten, ami még a várt mensi előtt képes kimutatni?


2014. aug. 9. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagy terhes! Ha igen,fizetem a költségeket.
2014. aug. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínűtlen,h terhes vagy!a terhesség nem all fent szex utan egyből..először bekell agyazódnia stb..ez 10nap..és tünetek sincsenek csak kimaradas utan 2hettel..ha terhes lennel mar mult honapban is az lettel volna..de akkor neg a teszt mutatna..tehat nem vagy terhes!
2014. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A hanyinger es az undor meg akkor jelentkezik eloszor ha mar sikerult a beagyazodas es a szervezeted termelt annyi hcg-t hogy erzekenyebb legyel..es ez a hcg 2 naponta duplazodik.tehat nem valoszinu hogy terhes vagy, kulonben a tesztnek mar mutatnia kene, barmilyen erossegu is.
2014. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem lehet semmiből sem tudni ilyen korán! Ha netán terhes vagy, akkor sincs még semmi tünete, még csak a beágyazódásnál tartasz. HA terhes vagy!! A hányinger pozitív teszt után kezdődik! Mivel a teszt is a HCG-t mutatja ki, és a hányinger is attól van. De mire megérzed, addigra a teszt már elég erős, mivel az már azt is kimutatja, hogy a normálnál egy ici-picit magasabb a HCG szinted! Amúgy nekem a tüszőrepedés után (nem az együttlét után, mert az ovuláció lehet hogy csak 3 nappal utána van, és akkor termékenyül meg a petesejt) 11 nappal mutatta ki a teszt nagyon-nagyon halványan, de annyira, hogy csak másnap mertem azt mondani, hogy igen, ez tényleg csík!

De reméljük, terhes vagy mégis, de ezek a tünetek még biztos, hogy nem attól vannak!

2014. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, valószínűleg nem fogalmaztam érthetően. Nem az aktus óta, hanem az azóta eltelt idő közben érzem, azaz, rá kb 10-12 napra. Azért emeltem ki azt a bizonyos együttlétet, mert akkor az egyszer nem vigyáztunk. :)
2014. aug. 10. 09:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha meg egy het van a mensiig és mar eltelt a szex óta 10 nap akkor meg nem peteéréskor voltatok együtt!hacsak neked nem volt rendkívüli peteérésed a ciklus legelején..de hanyinger akkor se lehet ilyen koran,tünetek ilyenkor még nincsenek!
2014. aug. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Azóta már bizonyára teszteltél, vagy megjött... Mi az eredmény?

2014. szept. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!