Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mitol van h....

Szerintetek mitol van h. mensi elott 1 hettel, napok ota faj a derekam?

Figyelt kérdés
A mensi ideje 22. en lenne. Par hete a beagyazodashoz hasonlo jelek voltak, barnazas ez rozsaszin folyas. Mar a peteeresen tul vagyok es meg 8 nap van a mensiig, de ilyen hamar meg nem szokott jelentkezni a dererkfajas amibol tudom mensi lesz. Csak 1 nappal elotte szokott fajni a derekam. Mar 4. napja fajdogal a derekam, 2 napja pedig eros szurast ereztem a hasam bal oldalan, ami par percig tartott. Nemtudom, szerintetek mitol lehet
2014. aug. 9. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Pár hete voltak beágyazódáshoz hasonló jelek?

Még mostanában kellene lennie a beágyazódásnak...

2014. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 22-en lenne a mensi akkor hogy lehet 8 nap addig?? Nem 13.? Most volt peteeresed maximum azt erezhetted!
2014. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Julius 25.en volt az utolso mensi, es elotte 9 nappal tapasztaltam a barna es rozsaszin folyast. Talan az volt, talan nem nemtudom, de van akinel meg van mensi a terhesseg elso honapjaban. Erre gondolok en, h. ha nekem beagyazodas volt julius 16. an, a mensi 25. en, peteeresem volt most a honap elejen. A derekfajas, faradekonysag es a hangulatvaltozas most van 1 hete. A mensit most 22. en nem szeretnerm. De igy mensi elott tobb mint egy hettel, sosem fajt meg a derekam. Csak elozo nap szokott jelezni es tudom masnam mensi lesz majd.
2014. aug. 9. 13:10
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen igazad van, elszamoltam 1 hettel, mert meg csak 9. e van. A kov. mensi ideje aug. 22.
2014. aug. 9. 13:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendes volt a menstruaciod akkor kicsi a valoszinusege hogy terhes vagy.csinalj egy tesztet! Az majd megadja a valaszt..Erre igy virtualba meg a joisten se tudna valaszolni!
2014. aug. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mar jult honapban teherbe estel akkor most nem volt peteérésed..amúgy a derékfajás az kb az 5.hónaptól van..meg hat ha menstrualtal nem valószinű,h terhes vagy!
2014. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!