Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen bevált praktikát...

Milyen bevált praktikát ismertek a teherbeesés elősegítésére?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A párommal pár hétig méregtelenítettünk,inkább csak zöldségeket,halat és sok gyümölcsöt ettünk.Sem alkohol sem cigi (az ő részéről,mivel én nem is dohányoztam)Nem számolgattam hogy mikor van a peteérésem,és nem is volt minden nap akció...csak amikor megkívántuk egymást.

3 hónap alatt sikerült a baba :) Így én az egészséges étkezésnek tudom be hogy ilyen gyorsan összejött.

20+3 hetes kismama

2010. jan. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem a cickafark tea+ Gravida+ Folsav segített. Elötte 3 hónapig próbálkoztunk és semmi. Ez a teás-vitaminos hónap volt a 4dik és rögtön teherbe estem.
2010. jan. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyeltem a testhőmérsékletemet és a nyákomat. Ovu tesztet használtam. Első alkalommal összjött a baba aki most 11 napos :-)
2010. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
gyertya állás. Egyetlenegyszer csináltam, és akkor estem teherbe. Nem biztos, hogy anélkül nem ment volna, de azért ez is biztos rásegített.
2010. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!