Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Reális a félelmem hogy teherbe...

Reális a félelmem hogy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés

Menstruáció első napján voltam és nem védekeztünk a párommal, elment bennem. Van már egy baba aki másfél éves, és még nem szeretnék másikat. 10 napig szokott tartani a menstruációm, az előző terhesség óta ez a 2.hogy megjött, mert sokáig szoptattam. Esemény utánit nem mertem bevenni, mert még 1x szopik egy nap, és nem akartam hormont vinni a szervezetébe neki is...

Szerintetek?

Nem úgy van hogy extra peteéréshez orgazmus kell?(nekem nem volt) És hogy a sperma max 72 órát él túl a szervezetben? Ezek szerint semmi esélye hogy terhes lehetek ugye? (persze ha az lennék megtartanám, csak nagyon jó lenne ha nem, a párom szerint semmi esélye)


2014. aug. 10. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nagyon kicsi az esélye.
2014. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem minimális az esélye, de ha ennyire nem szeretnél még másik gyereket, nem ártana védekezni.
2014. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tudom, az lesz, eddig is az volt, csak hülyék voltunk, egyszer eset volt.
2014. aug. 10. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!