Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mikortól is számíts...

Most akkor mikortól is számítsam a terhességet?

Figyelt kérdés
Júli5én jött meg utoljára a menszeszem.Azt tudom h ettől számítják a szülést.De ugye középidőben (nekem 23.)volt peteérés,a kalkulátor szerint 5hetes számolásaim szerint menszesztől 6nak kéne lenni de peteéréstől meg 4nek akkor melyiket is nézzem?Orvosom 3hét mulva fogad csak..persze nemis akarokmegint tul korán menni mert az nemtesz jó ..
2014. aug. 11. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:
5 hetes 2-3 napos vagy
2014. aug. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Kiskönyvbe az utolsó vérzésed első napja fog szerepelni. Aztán, majd uh-n eldől, hogy mekkora is a baba.
2014. aug. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

5 hetes és 2 napos terhességed van, ahogy az első írja

A menzesztől számolják, az utolsó menzesz utolsó napjától.

tehát igazad van, hogy a menzesz első napjához számítva 6 hetes lenne, viszont nem ettől számolják,a kalkulátorok levonják azt az átlagos 5 napot...


[link]

2014. aug. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm...csakmár annyifélét látok hallok tudok hogy már magam is belekavarodok néha
2014. aug. 11. 09:28
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Menszesz első napjától számítják, tehát 5 hetes vagy és ha semmi gondot nem érzel, akkor bőven jó a 3 hét múlva.
2014. aug. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogyan az utolsó válaszoló írta, a menzesz első napjától számolják nem pedig az utolsótól.
2014. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Menszesz első napjától számolják.Onnan telt el 5 hét 2 nap



Első voltam

2014. aug. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazából nemérzek bajt,annyi h néha szurkálgat kicsit.

Fehér kevés folyásom van

most teszteltem ujra és erősödött szépen:) ha nemlessz gond reméljük nemlessz akkor 8.án megyek dokihoz,mondjuk addig izgulok..de nemakarok újra korán elmenni...

köszönöm a válaszokat:)

2014. aug. 11. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!