Lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy mitől nőhet meg a mellbimbó udvarom(úgy hogy a nyári maxi ruhát sem merem felvenni melltartó nélkül,mert kidudorodik alóla),és a széle egy kicsit sötétebb is lett.Egy picit duzzadtak is,de nem fáj. Menzeszem nagyon változó,38-45 nap között szokott megjönni.Ma a 41. napon vagyok,szóval ez még nem mondható késének nálam. Szombat délutáni vizeletből negatív lett a teszt. A hasam nem fáj,pedig szokott előtte görcsölni,most nem pár napja volt 3 napig pici barnázásom,ilyen viszont még nem fordult elő nálam.

Megszakításos módszerrel "védekezünk" már 3,5-4 éve ,mert nem volna baj,ha becsúszna a baba,de még tudatosan nem akarja a párom.Mi lehetett ez a barnázás,miért van megduzzadva a mellbimbóm,volt már így valaki?


2014. aug. 11. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nagyon gyanús...

Nekem nem duzzadt meg a mellem, de a bal hiper érzékeny volt és állandóan szurkált. Egész napokat, heteken keresztül. Amikor meg kellett volna jönnie, akkor barnáztam 3-4 napig, és néhány csepp friss vér is volt, de tényleg csak 4-5 csepp. Semmi más tünetem nem volt. Vártam addig, míg megint meg kellett volna jönnie; na akkor már semmi se volt, barnázás se... Gyors teszt: sikító 2 csík... :D

Most 20 hónapos :)

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy egészen biztosan babát vársz te is, de szerintem nagyon sanszos. Írd majd meg, hogy alakult!

Legjobbakat!

2014. aug. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is így védekeztünk 1 évig, most babát akarunk és a második próbálkozós hónapban 25. napon elkezdtem barnázni, eltartott 3 napig, de csak reggelente volt valami, és csak a wc papíron látszott meg. 1 hétre rá csináltam egy tesztet, (mondván nekem még sosem volt ilyen, ráadásul nekem a 25. nap sosem jött meg, általában 36-43 napra jön meg) és már ha beágyazódás lett volna mutatnia kellett volna a tesztnek 1 héttel később valamit, de full negatív lett. Ekkor pár nap múlva úgy gondoltam, hogy talán túl erős teszttel (25-ös) csináltam, vetettem párommal egy 10-es erősségűt, mondván annak már mutatnia kellene, de semmi... Ez volt múlt hét hétfőn, pénteken pedig megjött..

Remélem te azért szerencsével jársz :)

2014. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóról tudok beszámolni, mint a 2-es válaszoló. Nálam sem volt jellemző a barnázás korábban, de 1,5 hónapja énis így jártam, azt hittem baba van, de nem volt, néhány napra rá meg is jött. Tesztelj pár nap múlva, és írd meg!
2014. aug. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok. Ma egész nap mindjárt megjön érzésem volt,de semmi.

Reggel,ha nem alszok el megint megcsinálom a 2. tesztet is.

Majd megírom az eredményt...

2014. aug. 12. 20:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok egész éjjel a fájós fogamat kezelgettem jegeltem,így elmaradt a teszt,menzesz még mindig sehol...
2014. aug. 13. 21:26
 6/6 A kérdező kommentje:
a ma reggeli tesztem negatív,így már tuti nincs baba...:(
2014. aug. 14. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!