Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha szűk két hetet a késik a...

Ha szűk két hetet a késik a mensi, és nincs rendes vérzés csak barnázás 1 napi. Akkor honnan kell számolni mikor kellene megjönni a következő mensinek? Akortól amikor rendesen meg kellett volna jönnie, vagy a barnázástól?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A barnázás nem menstruáció, úgyhogy egyelőre sehonnan.
2014. aug. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ :) ez így olyan sz*r, mert nemtudok mihez viszonyítani :S és idegesít.. mert számolom a barnától, de akkor ezek szerint hiába..
2014. aug. 12. 11:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Csak barnázol, de nincs rendes menzid? Mert akkor ez orvost kíván
2014. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez a barnázás múlt hónap közepén volt 21én a mensimnek 9én kellett volna megjönnie. Azóta nem jelentkezett vérzés :S
2014. aug. 12. 14:18
 5/9 A kérdező kommentje:
jaaa, és voltam dokinál de egyik sem tudta megmagyarázni, csak annyit mondtak várjuk meg ha megjön vérvétel, ha nem akkor terhesség, de akkor miért nem látnak mást a megvastagodott nyh-n kívűl?
2014. aug. 12. 14:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolsó rendes mesu?? Gondolom, a teszten már túl vagy...
2014. aug. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jún 12.. szóval jó régen :S
2014. aug. 12. 17:39
 8/9 anonim ***** válasza:
azta. Gondolom a terhességet már kizártad mostanra, ugye?
2014. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát eddig minden tesztem full negatív lett.. viszont a múlthét pénteki halvány pozitív. Tegnap reggel pedig ismét negatív volt a teszt. a nyh 12 mm. ennyit tudok többet semmit. Eddig ez volt az első ilyen, de h ez minek számít azt nemtudom. A hasam ma írtóan nagyon begörcsölt még a derekam alatt is beállt, pár perc és el is múlt. Vérzés sehol...
2014. aug. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!