Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák kinek hányadik...

Kismamák kinek hányadik héttől nőtt a pocija? És akik elvetéltek de ismét babássak lettek, nektek is hamar nőtt a poci, sikeresen megmaradt már a baba?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nőt az mér az elejétől, más kérdés, hogy mikor kezdett látszani is :) Nekem a 20. hét környékén, de nem feszülős, kényelmes felsőben még akkor sem vették észre idegenek. Meztelenül azért már volt egy kis dudor. Pedig vékony vagyok, azt hittem előbb fog látszani. Mondjuk terhesruhám egy sincs, pedig már 29 hetes vagyok. És volt egy vetélésem is ezelőtt, tavaly, de mivel korai vetélés volt (8. héten) nem hinném, hogy emiatt a mostani terhességemnek hamarabb kellett volna látszódnia.
2014. aug. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem két vetélésem volt, 10. héten és 5. hét végén. Mindkét terhességnél már az ötödik hét elejétől esténként annyira felpuffadt a hasam, hogy nem tudtam begombolni a nadrágot. De csak este és ez még nem babás pocak volt, csak puffadás.
2014. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem,sajna énis tavaly áprilisban vetéltem el8.héten,borzalmakat éltem átt:/:(..aztán azóta is próbálkoztunk,nemjöttössze,egy út miatt 5hónapig nemtudtunk együttlenni,2.hónapja vagyok itthon és nemis gondoltam rá nagyon hogy összejön de pénteken egy szép pozitivat kaptam:)

Viszont már 2 emberke is megjegyezte hogy mintha látszódna rajtam,közepes testalkat vagyok,de viccesnek is találtam őket.Majd látszódik azmég:) bár tavaly barátnőmnek már 10.hét körül látszódott és nemcsak énszurtam ki neki velem egy alkat kb kicsit még vékonyabb is pedig..deháth kinek hogy:)

2014. aug. 12. 14:44
 4/11 anonim ***** válasza:
(Én 165cm magas vagyok és 54kg voltam,amikor) már a 14.héten látni lehetett,15,héten meg is mozdult a 16.héten ha rá tettem a kezem már lehetett érezni és le is tudtam videózni a mozgását...nagyon csodálkoztam,mert első baba és úgy tudom,hogy az elsőnél a 18-20héten érzi először a kismama.Azóta is mozgolódik minden nem (szinte egész nap) csak már egyre kellemetlenebb,olyan erősen csinálja.és még csak 20hetes vagyok :)
2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia.Elöszőr is gratulálok a terhességedhez :) Én idén husvétkor vetéltem

el,de hála istennek most én is 11 hetes terhes vagyok. Ugy látom rajtam már látszik. Igaz lehet csak a puffadtság :) nem tudom megállapítani pontosan mitől de dagadok :)

2014. aug. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

köszönöm énis gratulálok,úgyláccik azért szerencsés vagy hogy ilyen hamar sikerült újra.

Énsem tudom hogy "dagadok"e vagy sem 2ember szerint láccik kicsit de szerintem puffadás:D nemtudom.

Amúgy van már gyerkőcöd vagy neked is az első??Mikor mentél elöszőr dokihoz_?

2014. aug. 13. 12:21
 7/11 anonim válasza:

Köszönöm...én is szerencsésnek érzem magam és remélem minden rendben lesz mostmár a picivel.8-9 hetesen voltam elöször de 2hét mulva

vissza hivott mert pici volt nem lehetett jol látni csak a szivét láttuk dobogni.De most már 3cm volt vasárnap és izgett mozgott :) 22én megyek a 12hetes kötelezö ultrahangra meg a védönöhöz beutalokért.

2014. aug. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az lemaradt hogy nekünk is az első gyerkőcünk és már nagyon várjuk.:) Azt is vàrom màr hogy elmondhassam mindenkinek...csak meg szedetnénk várni a 12.hetes UH-t.Ti mikorra várjátok?Voltál már dokinál?
2014. aug. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát érthető,én 8ra kaptam időpontot,valószinű nekünkis akkor lessz 8-9hetes körül,a tavalyi csalódás miatt nemsokan tudják,de olyan jólenne pedig széttkiabálni.De sokszor szurkál a hasam már a hüvelyem is sokat pihenek pedig..rem nemlesszbaj ismét:(..
2014. aug. 13. 16:21
 10/11 anonim válasza:
Nem lesz baj...egyél már most magne b6ot.vagy magnéziumot meg vitaminokat. Én szedek terhes vitamint pharmatont.Nekem is fájdogàlt söt most is szokott arra kell a magne b6 meg enyhiti a rosszulléteket...dokim mondta.Mert én most hánytam is sokat...pihenj nagyon sokat.Egyél gyümölcsöket igyál sokat.És probálj meg nem idegeskedni miatta.És minden rendben lesz.
2014. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!