Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spirálom van több mint 1...

Spirálom van több mint 1 éves, szoptatok napi többször. Elképzelhető a teherbeesés?

Figyelt kérdés
17gós a kicsi.ma amikor wcn voltam olyan szagúnak éreztem a vizeletem,mint amikor pocakban voltak a kicsik. Két gyermekem van,ugyanazt a fura szagot éreztem ma is.1 hónapja voltam kontrollon a dokinál a spirál miatt. Most éppen nem vagyunk otthon,nehezebb a rendszeres tisztlkodás.mert sátorozni vagyunk. Hamarosan megyünk haza.egyébként azert is gondolunk a babára mert a kicsi nagy szopista,de miota nyaralunk, 4/5 napja nem annyira érdekli.mondjuk lehet csak a sok nappali élmény mert éjjel bepotolja...efész nap a fűben játszik.mászkál.( mg néha mászik de egyre többet gyalogol) Bocsi az összefüggéstelenseg miatt meg esetleges hibák miatt,de még csak ismerkedek a telommal.
2014. aug. 12. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem teszttel vagy orvossal lehet kideríteni, de hallottam már, hogy spirál mellett sokan estek teherbe.
2014. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd otthon tesztelek. De lehet vagy csak a kemping s az itteni körülmények miatt inkább?
2014. aug. 12. 22:20
 3/8 anonim ***** válasza:
szoptatsz is, meg spriált is használsz....szerintem szinte kizárt, hogy terhes vagy..de ezt csak az orvos vagy egy teszt tudja megmondani, majd ird meg, hogy végül mi lett az eredmény!
2014. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, de bármilyen fogamzásgátló mellett előfordulhat.
2014. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha elmozdult a spirál akkor lehet terhes


a szoptatás nem védekezési mód !

simán lehetsz terhes szoptatás alatt


szal tesztelj

2014. aug. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!!! Ezt tapasztalatból irom! Nekem is fent volt a spirál és mégis teherbe estem és már kettő hónapos volt a terhességem ugyhogy ennyit a spirálról!!!
2014. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kiváncsi leszek az eredményre

Elmozdulni mitől tud.?esetleg milyen testi tünete lehet?

2014. aug. 13. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk a védönök, dokik nagyon szorgalmazzák a spirált..ráadásul ingyen is van...de én annyi rosszat hallottam rola, 3 ismerösöm lett mellette terhes, egy elvetélt, a másodiknak sérülten született a pici, a harmadiknak egészséges kisfia lett.
2014. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!